europejski tydzień sportu

Czas na aktywność, czas na #BeActive

13 sierpnia 2020

Europejski Tydzień Sportu 2020 – już wkrótce rejestracja wydarzeń!Zbliża się 6. edycja Europejskiego Tygodnia Sportu – inicjatywy Komisji Europejskiej, która promuje sport jako aktywność fizyczną i społeczną oraz miejsce spotkania sympatyków aktywnego spędzania czasu. 

ETS odbędzie się w dniach 23-30 września 2020 roku w ponad 40 krajach Europy. Polska będzie aktywnym uczestnikiem projektu, a narodowym koordynatorem wydarzeń jest po raz kolejny Ministerstwo Sportu. Zapraszamy do współpracy i zaangażowania wszystkich, dla których aktywność fizyczna jest dobrze spędzonym i dającym satysfakcję czasem.

Rejestracja wydarzeń sportowych rozpocznie się 17 sierpnia 2020 roku o godzinie 12.00 poprzez formularz umieszczony na naszej platformie etspolska.pl. Dla pierwszych 200 organizatorów zgłoszonych do nas wydarzeń, przewidzieliśmy zestawy materiałów promocyjnych dla uczestników tych sportowych zmagań. Organizatorem wydarzenia może być każdy: klub sportowy, stowarzyszenie czy też osoba fizyczna, która przeprowadzi sportowy event. W tym roku po raz pierwszy dopuszczamy również wydarzenia sportowe prowadzone online. Wierzymy, że nawet w czasie pandemii można zorganizować bezpieczne i udane wydarzenia sportowe, stosując się do aktualnych wytycznych.

W okresie trwania ETS będziemy przeprowadzali również liczne konkursy i akcje promocyjne, w których będziecie mogli Państwo zdobywać nagrody i upominki promujące aktywność sportową.

Nie czekaj, bądź aktywny!

#beactive europejski tydzien sportu


Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
logo MSIT logo MSIT
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +