Czas na aktywność, czas na
#BeActive

logo

Trzcianka Biega


2018-09-23 Trzcianka

Adres: Sikorskiego, 26, 64-980 Trzcianka
Organizator:Młodzieżowy Dom Kultury w TrzcianceTrzcianka Biega to największe święto biegowe w Trzciance. W ramach imprezy odbędzie się przede wszystkim XXXVI edycja Biegu Ulicznego im. Tadeusza Zielińskiego na dystansie 10km oraz zawody nordic walking na 4,6km. Ponadto dzieci i młodzież będą mogły uczestniczyć w zawodach na krótszych dystansach (400, 600, 800m), a pasjonaci kolarstwa wziąć mogą udział w 5. edycji Hydro Tour.

Aby zachęcić do aktywnego udziału w wydarzeniu również mieszkańców, którzy nie biegają planujemy zorganizować konkurs na najlepszą strefę kibica, a przez cały dzień wokół biura zawodów, czyli hali sportowo-widowiskowej, zlokalizowane będą dodatkowe atrakcje rodzinne.

Dzień zakończą jeszcze koncerty gwiazd na scenie plenerowej (ona też posłuży do nagrodzenia uczestników w bardzo licznych kategoriach od wiekowych przez drużynowe po np. kategorię nauczycieli.

Zapisy i informacje uzyskać można pod adresem: www.trzciankabiega.pl


Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +