europejski tydzień sportu

Czas na aktywność, czas na #BeActive

Zgłoś wydarzenie
Strefa Aktywności ETS 2019
Harmonogram Europejskiego Tygodnia Sportu

Europejski Tydzień Sportu odbywa się na szczeblu UE, krajowym, regionalnym i lokalnym i jest tak skonstruowany, aby obejmować tematy i działania, które przemawiają do szerokiego grona odbiorców.
Tydzień skupia się wokół czterech kluczowych dni poświęconych edukacji, miejscom pracy, aktywności na świeżym powietrzu oraz klubom i centrom sportowym. Kampania #BeActive ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.

 

W ramach obchodów centralnych piątej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu już 23 września na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (ul. Marymoncka 34) ruszy Strefa Aktywności ETS 2019, organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich na zajęcia dla przedszkolaków, grup zorganizowanych ze szkół podstawowych i liceów, seniorów, otwarte treningi sportowe, a 28 września 2019 r. na Europejską Noc Sportu organizowaną  w formie otwartego pikniku dla rodzin.

 

Zajęcia dla przedszkolaków będą prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów, trenerów i instruktorów, w formie zabaw sportowych połączonych z elementami rywalizacji. Zajęcia dla grup zorganizowanych ze szkół podstawowych i liceów o charakterze warsztatów i zajęć sportowych  prowadzone będą w dwóch blokach dla maksimum 300 uczniów dziennie. Zajęcia dla seniorów będą prowadzone w formie otwartych treningów sportowych dopasowanych do możliwości grupy wiekowej 65+, natomiast otwarte treningi sportowe będą prowadzone przez wykwalifikowanego trenera lub instruktora dla uczestników bez żadnych ograniczeń wiekowych. 28 września br. odbędzie się Europejska Noc Sportu w formie otwartego pikniku dla rodzin, w której udział będzie mógł wziąć każdy. W tym dniu planowane są aktywności o charakterze zabaw sportowych połączonych z różnego rodzaju aktywnościami fizycznymi z elementami rywalizacji. Do dyspozycji uczestników przygotowanych zostanie minimum 10 stanowisk poświęconych różnym dyscyplinom sportowym, a także specjalna strefa dla dzieci, będą również przewidziane dodatkowe atrakcje sportowe takie jak zawody biegowe, maraton zumby, maraton fitness itp. oraz atrakcje dla całych rodzin.

 

Rejestracja na zajęcia sportowe dla przedszkolaków, grup zorganizowanych ze szkół podstawowych i liceów, oraz seniorów już ruszyła. W celu wzięcia udziału zapraszamy na stronę: https://etsawf.pl/.

 

Już dziś zarezerwuj sobie czas na aktywny tydzień w Strefie Aktywności ETS 2019!

 
logo

Europejski Tydzień Sportu w Gminie Kobierzyce 23-29.09.2019

2019-09-23 - 2019-07-29 Kobierzyce, ul. Dębowa, 20

Europejski Tydzień Sportu w Gminie Kobierzyce 23-29.09.2019

Podczas Europejskiego Tygodnia Sportu w Gminie Kobierzyce odbędzie się wiele wydarzeń i aktywności sportowych.

23.09.2019 - 1. Dzień Otwarty Sekcji Sportowych Kobierzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji:
Piłka Nożna Akademia Piłkarska Gminy Kobierzyce kat. „Żak”
Piłka Nożna Akademia Piłkarska Gminy Kobierzyce…

Czytaj dalej
logo

Trening INSANITY

2019-09-23 Biłgoraj, ul. ul.Targowa 15

Insanity 23.09.2019 – godz 19:00
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza w poniedziałek 23 września o godz. 19:00 - z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu - na otwarty trening INSANITY, który odbędzie się w hali OSiR w Biłgoraju. Zajęcia poprowadzi certyfikowany instruktor insanity Adam Sarzyński. Dzięki niemu poprawisz swoją kondycję, zbudujesz i wzmocnisz mięśnie…

Czytaj dalej
logo

Mecz towarzyski piłki nożnej

2019-09-23 Włocławek, ul. Gniazdowskiego 7

Towarzyski mecz piłki nożnej.

Czytaj dalej
logo

SPRAWDZIAN PRZED XXVIII CROSSEM GOŁDAPSKIM

2019-09-23 GOŁDAP, ul. PARTYZANTÓW 31

23 września 2019 w Lesie Kumiecie odbędą się pierwsze w roku szkolnym 2019/2020 zawody biegowe. Zawody pod nazwą „Sprawdzian Przed XXVIII Crossem” rozpoczną się o godzinie 10.00 na polanie startowej lasu Kumiecie, a trasy prowadzić będą malowniczymi ścieżkami Puszczy Rominckiej.

Czytaj dalej
logo

Szkolne Biegi Przełajowe

2019-09-23 Chodzież, ul. Kaczorowskiego 13B/7

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu zostały zaplanowane Szkolne Biegi Przełajowe.

Czytaj dalej
logo

Zacznij trenować już dziś

2019-09-23 Kowalewo, ul. 17

Otwarte zajęcia sportowe dla dzieci, które chcą poznać piękno piłki nożnej. Dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną. Trenerzy Szubinianki pokażą, dlaczego warto uprawiać sport.

Czytaj dalej
logo

Bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci już od 2 roku życia.

2019-09-23 Raciborowice, ul. Jana Długosza 36

Zajęcia sportowe ogólnorozwojowe dla dzieci już od 2 roku życia z podstawami języka hiszpańskiego. Spotkania rozwijają predyspozycje i umiejętności fizyczne, społeczne oraz intelektualne. Podczas zajęć rodzic/opiekun ćwiczy z dzieckiem, wspierając oraz pogłębiając więzi rodzinne.

Czytaj dalej
logo

Fitness pod gwiazdami

2019-09-23 Prawiedniki, ul. Prawiedniki 165

Uczniowie naszej szkoły wezmą udział (razem z rodzicami i nauczycielami) w zajęciach fitness na placu przed szkołą (pod gołym niebem, czyli pod gwiazdami). Zajęcia potrwają ok. 1h - 1,5h i będą się odbywały w rytm przebojów, w których obecne są słowa "gwiazdy, gwiazd, niebo itp.". Prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i nauczycieli wychowania fizycznego.

Czytaj dalej
logo

Nordic Walking Łączy Pokolenia

2019-09-23 Turek, ul. Parkowa 3

Nordic Walking łączy pokolenia to impreza, która ma najlepsze cechy idealnej aktywności ruchowej bez żadnych ograniczeń wiekowych. To spacer po zdrowie, przeciwdziała monotonii dnia codziennego, poprawia nastrój. W związku z tym uczestnikami wydarzenia będą uczniowie, dorośli oraz seniorzy. Trasa marszu wyznaczona będzie w parku miejskim. Jest urozmaicona, z podbiegami, ale łatwa. Każdy uczestnik pokona wyznaczony…

Czytaj dalej
logo

Wycieczka rowerowa

2019-09-23 Kraków, ul. Krasickiego 34

Rekreacyjna wycieczka rowerowa Wiślaną Trasą Rowerową z Krakowa do Tyńca.

Czytaj dalej
logo

III GMINNY tURNIEJ SPRAWNOŚCIOWY PRZEDSZKOLAKA W KRAINIE PIECZONEGO ZIEMNIAKA

2019-09-23 Rybno, ul. Sportowa 24A

Organizujemy Gminny Turniej Sprawnościowy Przedszkolaka w krainie pieczonego ziemniaka. Impreza skierowana jest do wszystkich oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Rybno. Przewidzieliśmy dużo konkurencji sportowych dla najmłodszych oraz ich opiekunów, jak również gości. Uwieńczeniem turnieju będzie wspólne biesiadowanie i zabawa przy ognisku.


Czytaj dalej
logo

NA SPORTOWO OD MAŁEGO

2019-09-23 KĘDZIERZYN KOŹLE, ul. IGNACEGO MOŚCICKIEGO 14

Wspólne ćwiczenia na sali gimnastycznej - aerobic :-)

Czytaj dalej
logo

2019-09-23 Chorzów, ul. 11 Listopada 21

W tym roku w naszej szkole w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu uczniowie klas V, VI i VIII wezmą udział w II RUNMAGEDDONIE SP 39, czyli biegu z przeszkodami. Na torze będą czekać takie przeszkody jak; sieć, czołganie,hula-hop, wspinaczka z liną i wiele innych. Zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy udanej zabawy.

Czytaj dalej
logo

Międzynarodowy Towarzyski Mecz Piłki Nożnej

2019-09-23 Wieliszew, ul. Modlińska 65

Stowarzyszenie będzie gościło w Wieliszewie gości z 3 państw (Hiszpanii, Włoch i Portugalii) w ramach sportowego projektu TREES.
Oprócz udziały w biegu "Wieliszewski Crossing", który jest zaplanowany na 22.09, 23.09, uczestnicy rozegrają towarzyski mecz z uczniami najstarszej klasy ze szkoły SP nr 1 w Wieliszewie. Składy będą mieszane: międzypokoleniowe i międzynarodowe.

Czytaj dalej
logo

Międzynarodowy Towarzyski Mecz Piłki Nożnej

2019-09-23 Poddębie, ul. Spacerowa 8

Stowarzyszenie będzie gościło w Wieliszewie gości z 3 państw (Hiszpanii, Włoch i Portugalii) w ramach sportowego projektu TREES.
Oprócz udziały w biegu "Wieliszewski Crossing", który jest zaplanowany na 22.09, 23.09, uczestnicy rozegrają towarzyski mecz z uczniami najstarszej klasy ze szkoły SP nr 1 w Wieliszewie. Składy będą mieszane: międzypokoleniowe i międzynarodowe.
Miejsce…

Czytaj dalej
logo

Zajęcia Ruchowe dla osób dorosłych

2019-09-23 Sandomierz, ul. Koseły 3a

Zajęcia Ruchowe dla Dorosłych z instruktorem - zapraszamy na zajęcia przygotowane przez instruktora - w celu poprawienia swojej kondycji oraz zdrowia.

Czytaj dalej
logo

Piłka Nożna dla wszystkich - gry zespołowe dla dorosłych

2019-09-23 Sandomierz, ul. Koseły 3a

Gry zespołowe w piłkę nożna - aktywna forma spędzania czasu wolnego.

Czytaj dalej
logo

Misja Aktywna Kobieta

2019-09-23 Sandomierz, ul. Koseły 3a

Aktywna forma spędzania czasu wolnego, przeznaczona dla Kobiet w Siłowni Rekreacyjnej w Sandomierzu.

Czytaj dalej
logo

Trening lekkoatletyczny i piłkarski dla dzieci i młodzieży - Nochowo na Sportowo

2019-09-23 Wyrzeka, ul. Mórecka 17

Biegi i skoki dla dzieci i młodzieży, po wspólnej rozgrzewce przy muzyce. Dodatkowo turniej piłki nożnej dla najmłodszych.
Trening lekkoatletyczny i piłkarski dla dzieci i młodzieży - Nochowo na Sportowo z trenerką Agnieszka Golak i instruktorem Przemysławem Szłapką. Trening odbędzie się w dniu 23 września (poniedziałek) o godz: 15.00 na obiektach SP w Nochowie.…

Czytaj dalej
logo

Na sportowo jest zdrowo

2019-09-24 SKĘPE, ul. Sportowa, 03

Do działań sportowych przystąpią uczniowie klas I - III.
Planowane działania:
- Muzyczny aerobik dla wszystkich uczniów kl. I - III,
- Międzyklasowe rozgrywki w "Dwa ognie"- uczniowie - kl. III,
- Zabawy sportowe (przeciąganie liny, wyścigi rzędów, pokonywanie toru ćwiczebnego) - uczniowie klas I i kl. II.

Czytaj dalej
logo

Pierwszaki na start

2019-09-24 Będzin, ul. Szkolna 3

Cykliczny projekt „Pierwszaki na start”, skierowany jest do pierwszoklasistów. Cel to zachęcenie dzieci do aktywnego spędzenia czasu wolnego, wyrobienie nawyku dbałości o rozwój fizyczny oraz właściwych nawyków żywieniowych.

Czytaj dalej
logo

Radość zabawy

2019-09-24 Wójcza, ul. 20

W dniu 24 września dla uczniów Szkoły Podstawowej w Wójczy zaplanowano imprezę sportową pod nazwą "Radość zabawy". Przede wszystkim organizatorzy postawili na ruch na świeżym powietrzu. W planie między innymi zabawy ruchowe z wykorzystaniem naturalnego terenu znajdującego się wokół szkoły. Celem imprezy jest zaspokojenie naturalnej potrzeby ruchu dziecka, jak również rozwijanie takich umiejętności jak współpraca…

Czytaj dalej
logo

Rajd rowerowy ,,Szlakiem bitew września 1939 r."

2019-09-24 Skórzec, ul. Siedlecka 9

Zespół Szkolno Przedszkolny w Skórcu ramach zadania planuje organizację rajdu rowerowego dla młodzieży i mieszkańców Gminy Skórzec. Planowany odcinek do przejechania to około 45 km. Trasa wiedzie przez malowniczy kompleks leśny lasów łukowskich - Jata
Cele rajdu:
1. Popularyzacja historii, walorów przyrodniczych i krajobrazowych.
2. Promowanie aktywnego spędzania czasu.
3. Rozwijanie…

Czytaj dalej
logo

Otwarty trening lekkoatletyczny dla dzieci i młodzieży

2019-09-24 Biłgoraj, ul. ul.Targowa 15

Trening Lekkoatletyczny 24.09.2019 r.
Otwarty trening lekkoatletyczny dla dzieci i młodzieży z instruktorką Dorotą Bernaś. Trening odbędzie się w dniu 24 września (wtorek) o godz: 15.30 na obiektach OSiR przy ul.Targowej 15 w Biłgoraju.


Czytaj dalej
logo

Bądź Fit z

2019-09-24 Bychawa, ul. ul. Reymonta 4b

Bądź Fit z "Hubalem" to propozycja zajęć dla dziewcząt i kobiet, mająca na celu promocję różnych form fitness, zdrowego stylu życia i odżywiania oraz integrację międzypokoleniową. Zajęcia poprowadzą instruktorki fitness i nauczycielki wychowania fizycznego. Zapraszamy.

Czytaj dalej
logo

Turniej tenisa stołowego i bilarda

2019-09-24 Krasne, ul. 524a

W dniu 24.09.2019 r. w ośrodku sportowo-rekreacyjnym w Krasnem organizujemy Turniej tenisa stołowego i bilarda w ramach Europejskiego tygodnia sportu BEACTIVE 2019. Chcemy zachęcać i integrować społeczność lokalną do uprawiania sportu, aby jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Czytaj dalej
logo

Dzień sportu

2019-09-24 Ogrodzieniec, ul. Kościuszki 67

Gry i zabawy dla wszystkich uczestników połączone z "nutą" rywalizacji, zakończone wspólnym meczem piłki nożnej.

Czytaj dalej
logo

Nordic Walking - sport przez zabawę

2019-09-24 Wieleń, ul. Szkolna 1

24 września 2019 r. w ramach ETS zostaną zorganizowane warsztaty motywujące młode osoby do aktywności sportowej Nordic Walking. Warsztatom towarzyszyć będą prelekcje pod czujnym okiem czołowych zawodników NW w Polsce, łamigłówki logiczne na wesoło oraz gra terenowa z zadaniami na orientację, wszystko w atmosferze dobrej zabawy.


Czytaj dalej
logo

III edycja Rajdu Pieszego

2019-09-24 Jelenia Góra, ul. Piotra Skargi 19

Uczniowie SP nr 13 w Jeleniej Górze wraz z wychowawcami, nauczycielami i rodzicami spędzą cały dzień na pieszych wędrówkach, zwiedzając ciekawe miejsca Jeleniej Góry i okolic: Wzgórze Krzywoustego czyli popularny Grzybek, Górę Szybowcową, Cieplicki Park Zdrojowy, „Perłę Zachodu”, Wieżę Książęcą
w Siedlęcinie, Wieżę Księcia Henryka w Sosnówce i Zamek Chojnik w Sobieszowie... Chcąc aktywnie…

Czytaj dalej
logo

Biegiem Po Zdrowie

2019-09-24 Katowice, ul. Francuska 185 a

Bieg i marsz nordic walking na dystansie od 3 do 5 km. Bieg dla dzieci na dystansie od 400-800 m.

Czytaj dalej
logo

Rodzinny Turniej Trójek Siatkarskich

2019-09-24 Turek, ul. ul. Parkowa 3

Celem turnieju to przede wszystkim integracja środowiska rodzinnego i lokalnego, promocja sportowej rywalizacji oraz propagowanie siatkówki jako jednej z form spędzania czasu wolnego. W turnieju będą uczestniczyć członkowie rodzin w zespołach 3-osobowych. W organizację turnieju zaangażowani będą wolontariusze. Zwycięski zespół otrzyma Puchar Turkowskiej Akademii Sportu, a pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy. Turniej zorganizowany będzie przez Stowarzyszenie…

Czytaj dalej
logo

Czas na aktywność - Nordic Walking

2019-09-24 Wieleń, ul. Drawska 1

24 września 2019 r. w ramach ETS zostaną zorganizowane warsztaty motywujące młode osoby do aktywności sportowej Nordic Walking. Warsztatom towarzyszyć będą prelekcje pod czujnym okiem czołowych zawodników NW w Polsce, łamigłówki logiczne na wesoło oraz gra terenowa z zadaniami na orientację, wszystko w w atmosferze dobrej zabawy.Czytaj dalej
logo

OLIMPIADA SPRAWNEGO DZIECIAKA

2019-09-24 BYTOM, ul. SIEMIRADZKIEGO 9

OLIMPIADA SPRAWNEGO DZIECIAKA TO IMPREZA SPORTOWA ORGANIZOWANA DLA UCZNIÓW KLAS 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ, NASI MALI SPORTOWCY BĘDĄ RYWALIZOWAĆ W RÓŻNYCH DYSCYPLINACH, ROZWIJAJĄC SWOJĄ SKOCZNOŚĆ, ZWINNOŚĆ, GIBKOŚĆ ORAZ WYTRZYMAŁOŚĆ A PRZY TYM POZNAJĄ RÓŻNE FORMY SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU W SPOSÓB AKTYWNY.

Czytaj dalej
logo

Dzień pieczonego ziemniaka

2019-09-24 Włocławek, ul. Nowomiejska 25

Konkurencje sportowe na wesoło. Podczas trwania imprezy rozpalone będzie ognisko gdzie będzie można posilić się pieczonym ziemniakiem.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień sportu w Żeromie.

2019-09-24 Dąbrowa Górnicza, ul. Górnicza17

Rozgrywki sportowe w poszczególnych dyscyplinach, zajęcia taneczne ,,Zumba'', biegi przełajowe. Gry i zabawy rekreacyjne na wesoło.

Czytaj dalej
logo

Zdrowo na sportowo

2019-09-24 WARSZAWA, ul. Witolinska, 6/23

Festyn sportowy połączony z promocją zdrowego stylu życia, gotowaniem wspólnym gotowaniem u ćwiczeniami.

Czytaj dalej
logo

Jesienne Biegi Przełajowe- Gminna Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego

2019-09-24 Okartowo, ul. Okartowo 22

24.09.2019 r. przy ZSP w Okartowie odbędą się Jesienne Biegi Przełajowe. Impreza będzie uroczystością inaugurującą Gminny Szkolny Rok Sportowy w Gminie Orzysz. Jednocześnie podczas zawodów nastąpi uroczyste otwarcie przyszkolnej Otwartej Strefy Aktywności.


Czytaj dalej
logo

Otwarty trening samoobrony dla dorosłych

2019-09-24 Chwaszczyno, ul. Kochanowskiego 1a

Otwarty trening samoobrony dla dorosłych z elementami walki.

Czytaj dalej
logo

Otwarty turniej Tvhoukballa w Nowej Soli

2019-09-24 Nowa Sol, ul. Oś.paderewskiego 2/3

Witam od paru miesięcy prowadzę zajęcia z tchoukballa i zamierzam zorganizować otwarty turniej Tchoukballa. Trenuję chłopców w wieku 12 lat, a we wrześniu powstanie klub Tchoukballa.

Czytaj dalej
logo

Integracyjny marsz nordic walking

2019-09-24 Namysłów, ul. Kamienna 18c

Spotkanie o charakterze sportowym dla uczniów, rodziców i pracowników Zespołu Szkół Specjalnych w Namysłowie. Tempo i długość trasy dostosowane do możliwości uczestników.

Czytaj dalej
logo

Trening pokazowy Piłki Nożnej dla dzieci

2019-09-24 Bojano, ul. Wybickiego 38

Trening pokazowy, mający na celu prezentację sposobu przeprowadzenia treningu piłki nożnej. Trening kształtuje umiejętności pracy w grupie, rozwija zdolności motoryczne dzieci, umiejętności taktyczne i techniczne.

Czytaj dalej
logo

Trening Biegacza

2019-09-24 Sandomierz, ul. Koseły 3a

Aktywna forma spędzania czasu wolnego, przeznaczona dla osób uprawiających bieganie oraz początkujących. Sport to zdrowie.

Czytaj dalej
logo

SEKUŁKI 2019

2019-09-24 Świdnik, ul. ul. Jarzębinowa 6

Wspólna gimnastyka i zabawy ruchowe przy muzyce na boisku szkolnym dla wszystkich uczniów klas młodszych i dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Czytaj dalej
logo

SEKUŁKI 2019

2019-09-24 Świdnik, ul. ul. Jarzębinowa 6

SEKUŁKI 2019 - uczniowie klas młodszych oraz oddziałów przedszkolnych wezmą udział w ćwiczeniach i zabawach ruchowych przy muzyce. Impreza odbędzie się na boisku szkolnym.

Czytaj dalej
logo

Rajd Rowerowy szlakiem R10

2019-09-24 Kołobrzeg, ul. Piastowska 5

W ramach ETS uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia pod opieką nauczycieli wyruszają na rajd rowerowy nadmorskim szlakiem R10. Na szlaku podziwiają piękno okolicy - bagno kołobrzeskie, Ekopark Wschodni i bogatą faunę i florę.Zatrzymują się na plaży, gdzie biorą udział w krótkich konkurencjach sportowych.


Czytaj dalej
logo

Koszykówka - Street-Ball

2019-09-24 Zgierz, ul. Pl. Jana Pawła II 16

2 razy w roku organizujemy Street-Ball w parku Miejskim lub w MOSiR.
Najczęściej grają tu młodzi ludzie.
24 września na obiekcie MOSiR w Zgierzu.

Czytaj dalej
logo

Siatkarskie trójki

2019-09-24 - 2019-09-25 Myslenice, ul. Zdrojowa 16a

W szkole Podstawowej nr 4 w Myślenicach - sala gimnastyczna - zostaną przeprowadzone rozgrywki w piłce siatkowej "Siatkarskie trójki". Turniej zostanie rozegrany w II kategoriach wiekowych w systemie "każdy z każdym" w dniach od 24.09.2019 r. do 25.09.2019 r.

Czytaj dalej
logo

Śladami czarownic II

2019-09-25 Górno, ul. Krajno Pierwsze 153 a

W dniu 25.09.2019 r. w ramach ETS chcemy zorganizować szkolny rajd pieszy "ŚLADAMI CZAROWNIC II" i zachęcić do aktywnego wypoczynku naszych uczniów wraz z rodzinami.
Trasa rajdu będzie przebiegać następująco:
Krajno - Bodzentyn - Św Katarzyna - Krajno

Czytaj dalej
logo

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA DLA PRZEDSZKOLAKA

2019-09-25 TŁUMACZÓW, ul. TŁUMACZÓW, 75

WYDARZENIE PODCZAS KTÓREGO PRZEDSZKOLAKI WRAZ Z RODZICAMI I NAUCZYCIELAMI WEZMĄ UDZIAŁ W KONKURENCJACH SPORTOWYCH ZWIĄZANYCH Z PIECZONYM ZIEMNIAKIEM.

Czytaj dalej
logo

Organizacja Mini Turniejów Piłki Nożnej rocznika 2008/2009 i 2010/2011 przy współpracy z klubami sportowymi.

2019-09-23 - 2019-09-25 Kaliska, ul. Długa 53

2 Turnieje Piłki Nożnej. Poniedziałek i Środa po południu. Drużyny 4 lub 5 osobowe w zależności od liczby zgłoszonych drużyn. Gra na małe bramki bez bramkarzy. Maksymalnie 4 boiska. Impreza odbędzie się na boisku głównym w Kaliskach.

Czytaj dalej
logo

PGE Skra Plaża Open

2019-09-25 Bełchatów, ul. Dąbrowskiego, 11

„PGE Skra Plaża Open” to wydarzenie, którego organizatorem jest Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A. Turniej obejmuje swoim zasięgiem teren całego kraju, dzięki czemu wydarzenie to zgromadzi wielu sympatyków oraz kibiców piłki siatkowej z całej Polski.

Rozgrywki odbędą się 25 września 2019 roku na trzech boiskach do siatkówki plażowej znajdującej się na…

Czytaj dalej
logo

WF na trampolinach JUMPit

2019-09-25 Gliwice, ul. Kokoszki 6/4

Lekacja wf wcale nie musi być nudna i "taka jak zawsze". Tym razem dzieci z piątej klasy sprobują swoich sił podczas treningu z użyciem trampolin fitness.

Czytaj dalej
logo

Dzień sportu

2019-09-25 Kowalewo, ul. 17

Dzień sportu dla dzieci. Zaproponujemy dzieciom różne formy aktywności sportowej w formie zabawy z elementami rywalizacji.

Czytaj dalej
logo

Spacer Nordic Walking po lesie w Pernie

2019-09-25 Krośniewice, ul. Łęczycka 19a

Zorganizujemy wyjazd autobusem do pobliskiego lasu w Pernie, a następnie zorganizujemy spacer z kijkami nordic walking duktem leśnym na dystansie 3 km, aż do edukacyjnego domku zielonej szkoły w lesie.

Czytaj dalej
logo

Rodzinny nocny rajd pieszy; wycieczka na pole golfowe

2019-09-25 Elbląg, ul. Daszyńskiego 1

Impreza o charakterze rodzinnym zakłada udział dziecka z rodzicem w rajdzie nocnym po Bażantarni szlakami pieszymi. Rajd zakończony ogniskiem.
Wycieczka na pole golfowe dla uczniów kl. IV-VIII.

Czytaj dalej
logo

SZKOLNY MITYNG LEKKOATLETYCZNY

2019-09-24 - 2019-09-25 Firlej, ul. CHOINY 6, 7

Szkolny Mityng Lekkoatletyczny jest cykliczną imprezą w naszej placówce. Adresatami imprezy są wszyscy uczniowie oraz chętni nauczyciele, wychowawcy i rodzice. W ramach zawodów odbędzie się rywalizacja w biegu na 60 i 100m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz sztafeta.

Czytaj dalej
logo

Rozbiegane Dzieci Wołomin

2019-09-25 Stare Lipiny, ul. Aleja Niepodległości, 57

Rozbiegane Dzieciaki Wołomin – trening lekkoatletyczny da dzieci w wieku 6-12 lat z wykorzystaniem niskich płotków lekkoatletycznych oraz drabinek celem wprowadzenia dzieci w podstawy treningu lekkoatletycznego oraz promocji biegania.
Miejsce: środa 25.09.2019 lub sobota 28.09.2019 r., bieżnia i Orlik ul. Kazimierza Wielkiego 1, 05-200 Wołomin.
Godz. 18-20.
Trening z płotkami buduje…

Czytaj dalej
logo

Trening Piłki Nożnej dla najmłodszych

2019-09-25 Lubowidz, ul. Wylazłowo37, 37

Gry i zabawy z piłką nożną dla najmłodszych.

Czytaj dalej
logo

Poprzez sport łączymy się z Europą. Razem możemy więcej II

2019-09-25 Dobre, ul. Ul. Szkło na 9

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu nasza szkoła postanowiła zorganizować jednodniową imprezę pod hasłem "Poprzez sport jednoczymy się z Europą. Razem możemy więcej II". Planujemy: wspólną rozgrzewkę i rajd pieszy, zdrowe śniadanie na trawie oraz turniej sportów alternatywnych (m.in. rzut beretem, wyścigi w workach, przeciąganie liny, wyścigi na szczudłach itp.). Wspólnie możemy więcej, więc do zabaw…

Czytaj dalej
logo

Rodzina na sportowo.

2019-09-23 - 2019-09-25 Miłosław, ul. ul. Łąkowa 34

Zabawy sportowe połączone z elementami rywalizacji. Zajęcia otwarte dla rodziców metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.
139 dzieci, rodzice, tor z przeszkodami, rzut woreczkiem do celu, skoki w workach.

Czytaj dalej
logo

II Integracyjny Rajd Rowerowy

2019-09-25 Turek, ul. ul. Piłsudskiego 5

Rajd odbędzie się 25 września 2019 r. Uczestnikami będą wychowankowie SOSW w Turku i uczestnicy WTZ w Turku wraz z opiekunami. Uczestnicy rajdu przejadą ścieżka rowerową w stronę zbiornika w Przykonie. Po drodze zatrzymają się na punkcie widokowym nad Osadnikiem Gajówka (Lazurowe wybrzeże). Nad zbiornikiem przewidziane ognisko i mały poczęstunek.

Czytaj dalej
logo

Poprzez sport łączymy się z Europą. Razem możemy więcej Ii

2019-09-25 Dobre, ul. Ul. Szkolna 9

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu nasza szkoła postanowiła zorganizować jednodniową imprezę pod hasłem "Poprzez sport jednoczymy się z Europą. Razem możemy więcej II". Planujemy: wspólną rozgrzewkę i rajd pieszy, zdrowe śniadanie na trawie oraz turniej sportów alternatywnych (m.in. rzut beretem, wyścigi w workach, przeciąganie liny, wyścigi na szczudłach itp.). Wspólnie możemy więcej, więc do zabaw…

Czytaj dalej
logo

XVII Grand Prix Chrzanowa w biegu na orientację

2019-09-25 Chrzanów, ul. Kościuszki 3

25-go września 2019 r. na terenie Osiedla Młodości w Chrzanowie odbędzie się ostatni etap całorocznego cyklu XVII Grand Prix Chrzanowa w biegu na orientację.
Celem imprezy jest promocja aktywnego stylu życia wśród mieszkańców Ziemi Chrzanowskiej, a szczególnie wśród dzieci i młodzieży.
Centrum zawodów mieścić się będzie na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 w…

Czytaj dalej
logo

Dzień otwarty na kortach Bażantowo Sport

2019-09-25 Katowice, ul. Pijarska 1,3

Klub Tenisowy Bażantowo zaprasza na dzień otwarty.
Poznajcie naszych trenerów, wyjątkową bazę sportową jaką daje nam ośrodek Bażantowo Sport, techniki prowadzenia zajęć tenisowych i treningu ogólnorozwojowego.
Wstęp: wolny
DATA: 25.09 GODZ. 18, KORT NR 2
Prowadzący: Bażantowo Sport TEAM, Szkoła Tenisa Grzegorz Waloch.


Czytaj dalej
logo

Biegiem Po Zdrowie

2019-09-25 Czyżowice, ul. Rogowska 35

Bieg i marsz nordic walking na dystansie od 3 do 5 km. Bieg dla dzieci na dystansie od 400-800m.

Czytaj dalej
logo

Sport na wesoło

2019-09-25 Turek, ul. 3 Maja 29

Sport na wesoło
Uczestnikami tej imprezy będą uczniowie szkół podstawowych z Turku. Celem tego wydarzenia jest zintegrowanie uczniów z różnych środowisk lokalnych poprzez zdrową i sportową rywalizację oraz poprzez dobrą zabawę. Impreza ta rozwinie u uczniów organizację zespołową, ducha koleżeństwa i społecznej solidarności. Zwycięska drużyna otrzyma Puchar Turkowskiej Akademii Sportu, a pozostałe zespoły pamiątkowe…

Czytaj dalej
logo

Festiwal gier i zabaw dla dzieci i rodziców.

2019-09-25 Zamość, ul. Mokre

Wydarzenie, które planujemy przeprowadzić odbędzie się 25.09.2019 r. o godz. 16.30 na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu przy ulicy H. Sienkiewicza 5. Rozpoczęcie festiwalu poprzedzi tradycyjna rozgrzewka dla wszystkich. Następnie podzielimy uczestników na grupy mieszane koedukacyjne i rozpoczniemy rywalizację w tradycyjnych grach i zabawach. Będą to: "skoki ponad liną", kręcenie kółkiem hula-hop,…

Czytaj dalej
logo

SPORTOWA CZWÓRECZKA

2019-09-25 BIŁGORAJ, ul. POLNA 3

NA BOISKU ORLIK ZOSTANIE ROZEGRANY MIĘDZYKLASOWY KOEDUKACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ I ZBIJAKA DLA KLAS IV-VIII ORAZ GRY I ZABAWY DLA I-III. PODSUMOWANIE NASTĄPI PRZY OGNISKU W "ZIELONEJ SZKOLE".

Czytaj dalej
logo

Otwarty trening z KS LIVE

2019-09-25 Bielsko-Biala, ul. Pl. Opatrznosci Bozej 20

Otwarty trening z nami. Zapraszamy.

Czytaj dalej
logo

This is volleyball

2019-09-25 Niepołomice, ul. osiedle Kaptarz 40

W ramach akcji trenerzy Akademii zorganizują dla zawodniczek i zawodników Akademii Siatkówki Niepołomice oraz dzieci uczęszczających do Szkoły wspólny między pokoleniowy trening.
Na początku zostanie przeprowadzona wspólna rozgrzewka dla wszystkich uczestników, następnie zajęcia tematyczne w grupach wiekowych. Imprezę zakończy losowanie nagród wśród uczestników wydarzenia.

Czytaj dalej
logo

Maraton na ergometrze wioślarskim

2019-09-25 Klodawa, ul. Szkolna

Lekcja w-f na ergometrze wioślarskim/maraton 42 km płyniemy po rekord/uczniowie i nauczyciele!

Czytaj dalej
logo

SP77 Wrocław Cup 2019

2019-09-25 Wrocław, ul. Bajana 39/5

Turniej piłki nożnej "SP77 WROCLAW CUP 2019" rozegrany zostanie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu na obiekcie sportowym przy ulicy Sztabowa we Wrocławiu. W turnieju udział wezmą zespoły chłopców i dziewczyn z roczników 2007 i młodsze. Zapraszamy rodziców, dzieci, młodzież, nauczycieli z Placówek Oświatowych we Wrocławiu i okolic. Mecze będą rozgrywane 8+1.

Czytaj dalej
logo

Zawody rekreacyjno-sportowe

2019-09-25 Myszków, ul. Sikorskiego 20a

Dla dziewcząt z klas IV - VIII skoki na skakance, dla chłopców z klas IV - VIII żonglerka piłką.

Czytaj dalej
logo

Bieg klasowy nad Jeziorem Maltańskim

2019-09-25 Poznań, ul. Harcerska 3

Udział dwóch klas sportowych w biegu dookoła Jeziora Maltańskiego w Poznaniu. Aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu. Możliwa rywalizacja pomiędzy klasami.

Czytaj dalej
logo

Nauka Pływania dla Dorosłych

2019-09-25 Sandomierz, ul. Zielna 6

Nauka Pływania dla dorosłych - początkowe pierwsze kroki na basenie.

Czytaj dalej
logo

Bezpłatna Zumba® na Bielanach

2019-09-25 Warszawa, ul. Gwiaździsta 35

BEZPŁATNE ZAJĘCIA ZUMBA® FITNESS!

Zumba® Fitness dla wszystkich za darmo!
W każdą środę od godz. 20:00 do 21:30 w LO Im. Gen. Stanisława Maczka - ul. Gwiaździsta 35, na dużej hali sportowej z profesjonalnym nagłośnieniem i podestem żeby wszyscy dobrze widzieli choreografie ;)
Przyjdź i zatańcz - bez żadnej rejestracji,…

Czytaj dalej
logo

Narodowe sporty krajów europejskich oraz Gry i zabawy z naszego podwórka - klasy I-III

2019-09-25 Skarżysko-Kamienna, ul. Sportowa 30

1. Piłka nożna /strzały do bramki/, Hokej na lodzie /prowadzenie krążka slalomem/, Koszykówka /rzuty do celu/, Piłka siatkowa /odbicia piłki w parach/, Piłka ręczna /rzuty do bramki/, Kolarstwo /tor przeszkód/
2. Hula-hop, skoki przez skakankę, zabawy z piłką

Czytaj dalej
logo

Trening FIGHTcross

2019-09-25 Gniezno, ul. Ul. Kaszarska 3

Proponujemy nowy wymiar treningu: połączenie treningu bokserskiego, crossfitowego i treningu ocr. Gwarantujemy litry wylanego potu, ból mięśni i 100% zadowolenia z siebie. Kombinacja dwóch trenerów, o mocnych temperamentach, dostarczy każdemu powodów by więcej pracować nad sobą. Po tym treningu już nic nie będzie takie jak dawniej.

Czytaj dalej
logo

Rajd Rowerowy Szlakiem Wygasłych Wulkanów

2019-09-26 Sokołowiec, ul. Sokołowiec 105

- Zdobycie odznaki sprawnego rowerzysty na przygotowanym torze rowerowym,
- Zaangażowanie rodziców (strefa aktywnego kibicowania),
- Rajd rowerowy na dystansie około 20 km do wygasłego wulkanu Ostrzyca Proboszczowska,
- Mini zawody rowerowe na ścieżkach SingleTrack.

Czytaj dalej
logo

Maraton na ergometrze wioślarskim

2019-09-26 Gorzow wlkp, ul. Fabryczna 3

Wyścig po nowy rekord na ergometrze wioślarskim na dystansie 42km.

Czytaj dalej
logo

Święto sportu i pieczonego ziemniaka.

2019-09-26 Babica, ul. Babica 82a

Podczas tego dnia zaproponujemy dzieciom i młodzieży:
- gry i zabawy ogólnorozwojowe na wolnym powietrzu,
- rozgrywki między klasowe w piłkę nożną,
- tor przeszkód.
Zajęcia te będą połączone z ogniskiem i pieczeniem ziemniaków.

Czytaj dalej
logo

ETS - Ze sportowym uśmiechem

2019-09-24 - 2019-09-26 Wyszatyce, ul. Wyszatyce 154

Poznajemy okolicę z nordic walking,
Marszobieg, gry i zabawy dla najmłodszych,
Rajd rowerowy - ścieżkami rowerowymi Przemyśla i okolic.

Czytaj dalej
logo

MARSZ O PUCHAR STAROSTY

2019-09-26 MIERZESZYN, ul. WARCZ 6

Uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej w Warczu podczas Marszu o puchar Starosty będą brali udział w podchodach w terenie zalesionym. W czasie marszu będą rozwiązywać zadania.

Czytaj dalej
logo

Urodzinowy tydzień sportu

2019-09-26 Warszawa Wesoła, ul. Jeździecka 21 f lok 3

W ramach tygodnia sportu i naszych pierwszych urodzin zapraszamy na darmowe zajęcia pokazowe w dniu 26.09.2019 r. Dodatkowo na hasło tydzień sportu przez cały tydzień każda z kobiet może darmowo korzystać z naszego klubu i jego udogodnień tj. treningów interwałowych i zajęć grupowych.

Zapraszamy na DARMOWE zajęcia pokazowe:

8.00…

Czytaj dalej
logo

Turniej Piłki Halowej dla uczniów szkoły podstawowej

2019-09-26 Krośniewice, ul. Łęczycka 17

Turniej piłki halowej przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej mający na celu promowanie aktywności fizycznej oraz kształtowanie właściwych postaw zdrowego współzawodnictwa.

Czytaj dalej
logo

Biegiem Po Zdrowie

2019-09-26 Krostoszowice, ul. Szybowa

Bieg i marsz nordic walking na dystansie od 3 do 5 km. Bieg dla dzieci na dystansie od 400-800m.

Czytaj dalej
logo

Piknik w trampkach

2019-09-26 Będzin, ul. Krasickiego 16

Podczas Europejskiego Tygodnia Sportu planujemy zorganizować
spotkanie z przedszkolakami i ich rodzicami na terenie ogrodu przedszkolnego. W harmonogramie spotkania przewidujemy:
• w formie rozgrzewki - zumba prowadzona przez wykwalifikowanego instruktora z zaprzyjaźnionej szkoły tańca
• zawody sportowe dla rodzin:
• „Sadzenie ziemniaków” – konkurencja dla dzieci i tatusiów – dziecko rzuca…

Czytaj dalej
logo

Rajd Pieszy po najbliższej okolicy.

2019-09-26 Kuchary Kościelne, ul. 5

Uczniowie klas IV - VIII naszej szkoły wezmą udział w Rajdzie Pieszym po najbliższej okolicy. Rajd potrwa 2 godziny. Celem jest aktywne spędzanie czasu na wolnym powietrzu, w otoczeniu przyrody, w towarzystwie kolegów i koleżanek.

Czytaj dalej
logo

2019-09-25 - 2019-09-26 Opole, ul. Kościuszki 14

W ramach programu "Europejski Dzień Sportu" nasza szkoła przygotuje dwa sportowe dni dla uczniów naszej szkoły:
1. Turniej tenisa stołowego - 25.09.2019 godz. 10:40 (sala gimnastyczna).
2. Turniej piłki nożnej - 26.09.2019 godz. 10:40 (Kompleks sportowy ul. Ojca Józefa Czaplaka 46).

Czytaj dalej
logo

Sport to zdrowie

2019-09-23 - 2019-09-26 Łebunia, ul. Bukowina 3a

Odbędzie się mini turniej dla dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III. Będą to gry i zabawy ruchowe. Dla uczniów klas starszych zorganizuję turniej w tenisa stołowego.

Czytaj dalej
logo

2019-09-23 - 2019-09-26 Tymbark, ul. Tymbark 354

Tydzień z Aktywnością Fizyczną obejmował będzie:
-23.09.2019 Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży,
-25.09.2019 Mini Turniej Sołectw dla drużyn z sołectw z Gminy Tymbark,
-26.09.2019 "Bieg z mapą po Europie" dla dzieci i młodzieży z gminy Tymbark.
Czytaj dalej
logo

Sport i zabawa to fajna sprawa

2019-09-26 Kamionka, ul. Ul. Lubartowska 53

CEL IMPREZY SZKOLNEJ:
1. Popularyzacja sportu i rekreacji oraz zdrowego i aktywnego stylu życia poprzez integracyjną formę spotkania.
2. Zaangażowanie w organizację uczniów oddziałów sportowych w myśl zasady starsi koledzy uczą młodszych.
3. Rozwijanie lekkoatletycznych zainteresowań sportowych.
TERMIN: 26. 09.2019r.
ADRESAT: uczniowie klas I-IV szkoły podstawowej.
MIEJSCE:…

Czytaj dalej
logo

CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY

2019-09-26 Grodzisk Mazowiecki, ul. Westfala 3a

Zapraszamy dzieci na Czwartek Lekkoatletyczny, podczas którego odbędą się zawody w biegach na dystansach 60, 300, 600 i 1000m, skok w dal i skok wzwyż oraz rzut piłeczką palantową.

Czytaj dalej
logo

Mistrzostwa Miasta Kedzierzyn-Koźle w lekkiej atletyce dla klas I-III

2019-09-26 Kędzierzyn-Koźle, ul. Piastowska 30

Mistrzostwa miasta w lekkiej atletyce mają na celu promocję lekkiej atletyki wśród najmłodszych, wdrażania dzieci do uprawiania sportu promocja szkoły w środowisku lokalnym oraz integrację środowiska lokalnego. Impreza przeznaczona dla uczniów klas I-III z Kędzierzyna-Koźla. Dzieci będą mogły sprawdzić się w takich konkurencjach jak (oddzielnie) w kategorii dziewcząt i chłopców:
- bieg na dystansie…

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli Grochów

2019-09-26 Warszawa, ul. ul. Kobielska 23

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli Radom

2019-09-26 Radom, ul. ul. Wernera 10

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli Wilanów

2019-09-26 Warszawa, ul. Aleja Rzeczypospolitej 14

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

Manewry nocne tymbarskich Strzelców

2019-09-26 Zamieście, ul. 59

Zajęcia nocne z zakresu terenoznawstwa, pierwszej pomocy przedmedycznej, wojskowości w górze Łopień w Beskidzie Wyspowym.

Czytaj dalej
logo

Zajęcia crossfitowe

2019-09-26 Barwice, ul. Łeknica 8, 8

Zajęcia crossfitowe.
Prowadzenie zajęć siłowo-wytrzymałościowych w celu poprawy aspektów zdrowotnych oraz kondycyjnych.
W ćwiczeniach będziemy wykorzystywać ciężar własnego ciała.

Czytaj dalej
logo

Meeting Lekkoatletyczny dla dzieci

2019-09-26 Piła, ul. Żeromskiego 90

Meeting lekkoatletyczny dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat. Dzieci startują na stadionie lekkoatletycznym w Pile w dwóch konkurencjach - jednej biegowej i jednej technicznej - do wyboru (skok wzwyż, skok w dal, rzut piłką palantową, biegi: 60, 300, 600 i 1000 m). Meetingi obsługiwane przez kadrę sędziów związkowych la. Planowany jest meeting…

Czytaj dalej
logo

Turniej piłki nożnej

2019-09-26 Turek, ul. Parkowa 3

Turniej piłki nożnej organizowany jest dla klas szóstych powiatu tureckiego i ma być alternatywą dla wielu turniejów piłki nożnej organizowanych w Turku. Ma być doskonałą formą aktywnego spędzania czasu wolnego. Przeprowadzony zostanie na hali sportowej OSiR w Turku. Jest on częścią projektu Turkowska Akademia Sportu współfinansowanego.
Turniej jest przeznaczony dla chłopców klas szóstych powiatu…

Czytaj dalej
logo

Jesienny Bieg Przedszkolaków

2019-09-26 Szczecin, ul. H. Pobożnego 6/8

Przedszkolaki spotkają się na Placu Mickiewicza, gdzie odbędzie się rozgrzewka i trening. Następnie pobiegną grupami po wyznaczonej trasie.

Czytaj dalej
logo

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Europejskiego Tygodnia Sportu

2019-09-25 - 2019-09-26 Dobra, ul. Plac Juliusza Słowackiego, 7/11

Odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Europejskiego Tygodnia Sportu.
Uczestnikami Turnieju będą dzieci z czterech roczników. Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych, osobno dla chłopców i dziewczynek.
W turnieju udział weźmie ponad 160 uczestników.
Turniej będzie zorganizowany przy współpracy z Miejsko-Gminnym Klubem Sportowym Wicher w Dobre, Urzędem Gminy w Dobrej…

Czytaj dalej
logo

Crossfit - yoga

2019-09-26 Milicz, ul. Dąbrowskiego 3

Zajęcia przeprowadzone w formie fit maratonu. Zaczniemy godziną crossfit, po czym przejdziemy do I serii prowadzonej Ashtangayoga. Całość potrwa około 2.5 godziny.
W ramach dodatkowych wydarzeń konsultacje treningowe i dietetyczne.
Zajęcia w poniedziałek 23.09.2019 r. od 17 do 19.30....oraz w czwartek 26.09.2019 r. od 17 do 19.30.
Zapraszam


Czytaj dalej
logo

Trening biegowy

2019-09-26 LUBLIN, ul. Legionowa 19/18

Bezpłatny trening biegowy odbędzie się 26 września 2019 r.
o godz. 18.00 do 19.00 w Lublinie na Stadionie lekkoatletycznym przy Al. Piłsudskiego 22 w ramach ogólnopolskiej akcji "Biegam Bo Lubię". Trening skierowany jest do osób biegających, którzy chcą poprawić swoją kondycję, sprawność fizyczną, technikę i sylwetkę biegową. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów…

Czytaj dalej
logo

Marsz po zdrowie

2019-09-26 Malbork, ul. Jagiellońska 79

Marsz po zdrowie to aktywna firma aktywności fizycznej opierająca się o wędrówkę pieszą połączoną z marszem Nordic Walking. Skierowana jest do uczniów z niepełnosprawnością umiarkowana. Marsz odbędzie się przez Bulwar nad rzeką Nogat i zakończy się wspólnym ogniskiem. Do imprezy zaproszeni są rodzice opiekunowie i wychowawcy.

Czytaj dalej
logo

Mecz dla dzieci Iłów - Błonie (2008-2009)

2019-09-26 Gizyce, ul. 18

Oferta skierowana dla najmłodszych. Mecz pomiędzy zaprzyjaźnionymi drużynami.

Czytaj dalej
logo

NA SPORTOWO W ZSTIO

2019-09-26 KĘDZIERZYN KOŹLE, ul. MOSTOWA

Europejski Tydzień Sportu w ZSTiO W KĘDZIERZYNIE KOŹLU

CZWARTEK 26.09.2019
GODZINA 1 7.45-8.30 AEROBIC NA SALI GIMNASTYCZNEJ - KLASA I INF P
GODZINA 2- 8.40-9.25- TURNIEJ RUGBY TAG- SALA GIMNASTYCZNA- KLASA I INF P, KLASA III MECH
GODZINA 3- 9.35-10.20- TURNIEJ SIATKÓWKI

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA…

Czytaj dalej
logo

Turniej w boule

2019-09-26 WARSZAWA, ul. Dluga 9

Turniej w boule dla osób niepełnosprawnych.

Czytaj dalej
logo

Matematyka na sportowo

2019-09-26 Bielsko-Biała, ul. Wodna, 3-5

W ramach ETS w naszym Przedszkolu zostaną zorganizowane zawody sportowe na świeżym powietrzu z elementami matematyki. Chcemy ukazać w jaki sposób można połączyć sport z naukami ścisłymi oraz efektywność tej współpracy. Podczas zawodów przedszkolaki będą miały okazję rozwiązywać działania matematyczne, sudoku, rozwijać logiczne myślenie z wykorzystaniem elementów kodowania i programowania, a przy tym rozwijać sprawność…

Czytaj dalej
logo

Powitanie jesieni- rodzinny rajd nordic walking

2019-09-26 Namysłów, ul. Kamienna 18c

Integrujący pokolenia 5km spacer z kijkami. Promocja rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Czytaj dalej
logo

Czwartek lekkoatletyczny

2019-09-26 Bielsko-Biala, ul. JAWORZAŃSKA 120

Zawody lekkoatletyczne dla dzieci.

Czytaj dalej
logo

2019-09-25 - 2019-09-26 Police, ul. Traugutta 13-15

W dniach 25-26 września na terenie boiska przedszkola odbędą się gry i zabawy sportowe dla młodszych i starszych przedszkolaków z dwóch przedszkoli PP1 Calineczka i Leśne PP Nr 6 w Policach. Zabawy bieżne, zręcznościowe, kształtujące właściwą postawę prozdrowotną. W zabawach i grach sportowych konkurencje sprawnościowe z udziałem dzieci i rodziców "mamo tato poćwicz ze mną".

Czytaj dalej
logo

Misja Aktywna Kobieta

2019-09-26 Sandomierz, ul. Koseły 3a

Aktywna forma spędzania czasu wolnego, przeznaczona dla Kobiet w Siłowni Rekreacyjnej w Sandomierzu.

Czytaj dalej
logo

Trening Biegacza

2019-09-26 Sandomierz, ul. Koseły 3a

Aktywna forma spędzania czasu wolnego, przeznaczona dla osób uprawiających bieganie oraz początkujących. Sport to zdrowie.

Czytaj dalej
logo

Warsztaty Be Active

2019-09-23 - 2019-09-26 Gdańsk, ul. Al. Rzeczypospolitej 11A

Seria zajęć tanecznych i fitnessowych skierowanych do wszystkich grup wiekowych w celu promowania idei #BeActive i aktywnych form spędzania czasu.
Zajęcia będą dostosowane do osób o różnym poziomie zaawansowania i o różnej kondycji.

Czytaj dalej
logo

Zajęcia Ruchowe dla osób dorosłych

2019-09-26 Sandomierz, ul. Koseły 3a

Zajęcia Ruchowe dla Dorosłych z instruktorem - zapraszamy na zajęcia przygotowane przez instruktora - w celu poprawienia swojej kondycji oraz zdrowia.

Czytaj dalej
logo

Aktywuj się w Gdańsku - Darmowe zajęcia Zumba Fitness

2019-09-23 - 2019-09-26 Sopot, ul. ul. Kolberga 12c, 25

Zumba to innowacyjne połączenie tańca i fitnessu. Każde zajęcia to świetna zabawa i setki spalonych kalorii. Proste kroki może powtórzyć każdy, a zamiast oddawać się monotonnym ćwiczeniom, bawimy się przy energetycznej muzyce jak na imprezie. Zumba kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w dobry nastrój. Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor zumby.
Otwarte darmowe…

Czytaj dalej
logo

Cardio tenis

2019-09-26 Sandomierz, ul. Patkowskiego 2a

Zajęcia cardio tenisa dla grupy początkującej w celu promocji tenisa ziemnego, oraz aktywnego wypoczynku.

Czytaj dalej
logo

Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa UKS Talent

2019-09-26 Zapolice, ul. Główna 19

W ramach ETS nasz klub zamierza zorganizować tradycyjny już Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa UKS. Wezmą w nim udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Zapolicach.

Czytaj dalej
logo

Bezpłatny trening dla dzieci z roczników 2009-2015.

2019-09-26 Gliwice, ul. Tarnogórska 241

Bezpłatny trening dla dzieci z roczników 2009-2015, który odbędzie się na ulicy Witosa w Katowicach.
Zajęcia prowadzone będą przez trenerów Fundacji Rozwoju Sportu Españoli, którzy wzorują się na hiszpańskiej metodologii oraz bogatym doświadczeniu.

Czytaj dalej
logo

Gniewkowska Liga Piłki Nożnej

2019-09-26 Gniewkowo, ul. Dworcowa 5

Rozgrywki piłkarskie dla amatorów rozgrywane na orliku przy ul. Toruńskiej 40 w Gniewkowie

Czytaj dalej
logo

Sportowy Mikser II

2019-09-26 Gdynia, ul. Tatrzańska 40

Bieg Przełajowy i mix sprawnościowy przy SP nr 26 Gdynia

Czytaj dalej
logo

Bieg ku Słońcu

2019-09-26 Zgierz, ul. Pl. Jana Pawła II 16

Bieg jak co roku odbędzie się na murawie stadionu. Skierowany jest dla dzieci szkół podstawowych. Rok temu wzięło udział 350 dzieci.
26 września na stadionie ZKS Włókniarz.

Czytaj dalej
logo

Sportowa Przygoda

2019-09-23 - 2019-09-27 GIŻYCKO, ul. Warszawska 39

Impreza skierowana do młodszych dzieci szkolnych. Gry i zabawy integracyjne, pomiar sprawności fizycznej na podstawie testów motorycznych.

Czytaj dalej
logo

Lekkoatletyka dla najmłodszych

2019-09-23 - 2019-09-27 Sosnowiec, ul. Mireckiego 4

Zajęcia sportowe przeznaczone będą dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej oraz przedszkoli. Podczas spotkań dzieci poznają najpopularniejsze konkurencje lekkoatletyczne, wezmą też udział w konkursach sportowych.

Czytaj dalej
logo

Zdrowo i Sportowo

2019-09-24 - 2019-09-27 Szamotuły, ul. P. Skargi 2

Projekt "Zdrowo i Sportowo" realizowany będzie w terminie
24-27.09.2019 na obiektach Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Sportowymi w Szamotułach.Uczestnikami będą uczniowie naszej szkoły wraz z ich rodzinami- w sumie ok. 200 osób.Planujemy zorganizować:
24.09 Szkolna Inauguracja Roku Sportowego - 150 osób
25.09 Konferencja szkoleniowa dla rodziców i uczniów na temat…

Czytaj dalej
logo

Dzień Sportu

2019-09-27 Tczew, ul. Gdańska 2

Apel sportowy, na którym opowiemy o najlepszych absolwentach -sportowcach, wyróżnimy aktualnych znakomitych sportowców - medalistów i finalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw województwa pomorskiego:
Potem maluchy z młodszych klas 0-I-II-III-IV będą hasały w "mini parkrun (500 m) na wesoło", starsze klasy wezmą udział w Mistrzostwach szkoły w "Wyścigach Rzędów" - znakomitej sportowej rozrywce dla każdego…

Czytaj dalej
logo

Wielka Lekcja WF-u z piłką ręczną

2019-09-27 Skierniewice, ul. Pomologiczna 10

"Wielka lekcja wf-u z piłką ręczną" jest to wydarzenie propagujące zdrowy tryb życia z naciskiem na piłkę ręczną oraz aktywność fizyczną. Wydarzenie to jest także ostatnim etapem ogólnopolskiego projektu "Ręczna na Orliku", w którym wzięło udział blisko 7 tysięcy dzieci z klas III-IV. Spotkanie jest dedykowane dzieciom i rodzicom z okolicznych szkół jak i uczestnikom…

Czytaj dalej
logo

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

2019-09-23 - 2019-09-27 KALISZKOWICE OŁOBOCKIE, ul. KALISZKOWICE OŁOBOCKIE 1

- 23.09.2019r - przerwa z tańcem,
- 24.09.2019r - przerwy z aerobikiem,
- 25.09.2019r - Test Coopera,
- 26.09.2019r - Dzień Hula Hop,
- 27.09.2019r - Szkolny Turniej Piłki Nożnej.


Czytaj dalej
logo

Aktywnie i zdrowo

2019-09-23 - 2019-09-27 Włocławek, ul. Bukowa 9

Na terenie szkoły zostaną zorganizowane wydarzenia sportowe i edukacyjne: ścieżka zdrowia, bieg po zdrowie, ekspresyjne formy taneczne, crossfitowy sprawdzian, piramida żywienia.

Czytaj dalej
logo

Sport to zdrowie uświadom to sobie

2019-09-27 Koszyce Małe, ul. Oświatowa 1

Celem organizacji wydarzenia sportowego jest rozpowszechnianie i propagowanie aktywności ruchowej u dzieci i młodzieży.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w Brzeszczach

2019-09-24 - 2019-09-27 Brzeszcze, ul. Ofiar Oświęcimia 49

Europejski Tydzień Sportu w Brzeszczach
24 września: Mini Maraton Fitness – Hala Sportowa w Brzeszczach,
25 września: Mini Maraton Zumby – Hala Sportowa w Brzeszczach,
26 września: warsztaty wspinaczki i Crossmintona - Hala Sportowa w Brzeszczach,
27 września: Brzeszcze Biegają – bieg uliczny na 3 km dla dzieci i dorosłych –…

Czytaj dalej
logo

DZIEŃ SPORTU

2019-09-27 KONIN, ul. BUDOWLANYCH 6

DZIEŃ SPORTU W SZKOLE, TURNIEJE W PIŁKĘ NOŻNĄ, PIŁKĘ SIATKOWĄ , PIŁKĘ PLAŻOWĄ, BADMINTONA, TENISA STOŁOWEGO.

Czytaj dalej
logo

#BEACTIVE na przerwie

2019-09-23 - 2019-09-27 Czernica, ul. Brata Alberta Chmielowskiego, 9

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w ZSP w Czernicy zostaną zorganizowane AKTYWNE PRZERWY. Dzięki temu przez cały tydzień dzieci będą mogły aktywnie i przyjemnie spędzić czas podczas dwudziestominutowych przerw międzylekcyjnych. Uczniowie po kilku godzinach siedzenia w ławce, z pewnością chętnie skorzystają z okazji do poruszania się, odreagowując przy tym napięcia lekcyjne czy stres. Dotlenieni będą…

Czytaj dalej
logo

W zdrowym ciele zdrowy duch, a zapewni Ci to ruch

2019-09-25 - 2019-09-27 Poznań, ul. Rycerska 43

W dniach 25.09 i 27.09 na terenie szkoły i w jej okolicy odbywać się będą różnego rodzaju konkurencje sportowe dostosowane do możliwości naszych uczniów. Chcemy, aby rozwijali się jak najbardziej wszechstronnie, dlatego nasze konkurencje będą bardzo różnorodne. Zarówno ci mali jak ci więksi znajdą dla siebie coś ciekawego. Chcemy, aby każdy z nich odniósł sukces…

Czytaj dalej
logo

Sztafetowe Biegi Przełajowe

2019-09-23 - 2019-09-27 Biała Podlaska, ul. Narutowicza 41

Sztafetowe Biegi Przełajowe „#BeActive” dziewcząt i chłopców.
Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. W planowanym przedsięwzięciu wezmą udział reprezentacje klas I - III oraz IV - VIII ze Szkoły Podstawowej nr 1. Reprezentacja sztafety składa się z 5 dziewczynek i 5 chłopców. Dystans do pokonania to ok 400m dla uczniów z klas I -…

Czytaj dalej
logo

Rajd rowerowy - Rowerem po Śląsku

2019-09-27 Bobrowniki, ul. Dąbrowskiej 74

Rajd rowerowy - Rowerem po Śląsku
Grupa 13-osobowa (lub lub grupy 13-osobowe) pod opieką dwóch nauczycieli wyruszają w trasę rowerową - Leśna Rajza. Droga w całości przebiega przez urocze miejsca w terenie leśnym i polnym. Miejscem docelowym jest miejscowość Kalety i zalew Zielona. Po drodze zobaczymy chatę Gierkówkę. oraz ruiny zatopione kopalni rudy w…

Czytaj dalej
logo

Ruch i relaks wprowadź w życie będziesz czuł się znakomicie

2019-09-23 - 2019-09-27 Chojnice, ul. Świętopełka 1

W terminie 23-27 września 2019 roku w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu podopiecznym bursy każdego dnia zostanie zaoferowana duża dawka ruchu i relaksu. Odbędą się następujące przedsięwzięcia: turniej piłki siatkowej, turniej piłki nożnej, rozgrywki w darta, boule i tenisa stołowego. Ponadto odbędą się zajęcia typowo edukacyjne powiązane z praktyką, z zakresu dobrego odżywiania się i efektywnego…

Czytaj dalej
logo

Czwórka na sportowo

2019-09-23 - 2019-09-27 Wągrowiec, ul. Reja 10

Realizacja zajęć z wychowania fizycznego na świeżym powietrzu z uwzględnieniem specyficznych potrzeb dzieci i zaangażowanie ich w działanie na rzecz poprawy własnej tężyzny fizycznej w ramach własnego rozwoju.

Czytaj dalej
logo

KodoAktywne zabawy sportowe!

2019-09-23 - 2019-09-27 Zielona Góra, ul. ul. Boh. Westerplatte 11a

Każda grupa przedszkolna otrzymuje zestaw kodów ruchowych, których musi nauczyć się podczas codziennych ćwiczeń w tygodniu ETS. Finałem jest prezentacja układów tanecznych z wykorzystaniem kodów ruchowych do dowolnej muzyki na placu przy pomniku Ignacego Łukasiewicza na ul. Boh. Westerplatte.


Czytaj dalej
logo

Nocne Zawody Pływackie #Beactive

2019-09-27 Dębica, ul. Piłsudskiego 19

Nocne zawody pływackie to pierwsza tego typu impreza pływacka w Dębicy. Rywalizacja sportowa na basenie będzie miała oprawę godną widowiska sportowego. Odpowiednio animowane światło w połączeniu z walką o podium na pewno wyzwolą niesamowite emocje sportowe.
Nocne zawody pływackie odbywać się będą w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, w dniu 27 września przy ul. Piłsudskiego…

Czytaj dalej
logo

Trójbój lekkoatletyczny

2019-09-23 - 2019-09-27 Bytom, ul. Karpacka 27

Trójbój lekkoatletyczny” czyli bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Cel: propagowanie różnych form aktywności fizycznej, wdrażanie do aktywnego udziału w rywalizacji sportowej, promocja zdrowego stylu życia.

Czytaj dalej
logo

Biegam, skaczę, pływam, jem owoce i warzywa!

2019-09-23 - 2019-09-27 Warszawa, ul. Wolumen 3

Już po raz czwarty Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 weźmie udział w obchodach Europejskiego Tygodnia Sportu. Będzie to 5 dni poświęcone tematyce zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej dla całych rodzin, rozgrywek sportowych i pieszych wycieczek Nordic Walking. Codziennie rano dla całej szkoły odbywać się będzie lekcja aerobiku, zakończona robieniem zdrowych koktajli. Podsumowaniem Tygodnia Sportu będzie…

Czytaj dalej
logo

Aktywne przedszkolaki to zdrowe przedszkolaki

2019-09-23 - 2019-09-27 Raciborowice Górne, ul. Tomaszów Bolesławiecki 110b

Przedszkole Niepubliczne „Akademia Rozwoju” w Tomaszowie Bolesławieckim w nowym roku szkolnym 2019/2020 będzie realizowało roczną koncepcję pracy dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczej na temat aktywności ruchowej. Tegoroczny temat pracy dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczej brzmi: "Aktywność ruchowa dzieci w wieku przedszkolnym". Jak co roku, również i w nadchodzącym roku szkolnym 2019/2020 planujemy wziąć udział w ETS. Tytuł tegorocznych obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu brzmi:…

Czytaj dalej
logo

Sport łączy pokolenia

2019-09-23 - 2019-09-27 Raciszyn, ul. Działoszyńska 65

W tym roku stawiamy na aktywność fizyczną wspólnie z rodzicami, dziadkami, babciami.
Planujemy rajd rowerowy i nordic walking.

Czytaj dalej
logo

Na sportowo i wesoło

2019-09-23 - 2019-09-27 Brzezinka, ul. Czernichowska 2

1. Zabawy z piłką na Orliku z trenerem piłki nożnej.
2. Zielona Olimpiada - zabawy sportowe w ogrodzie przedszkolnym.
3. Uczymy się tańczyć - warsztaty taneczne dla przedszkolaków.
4. Dzień z aerobikiem.
5. Dzień z Zumbą.

Czytaj dalej
logo

Sprawni na Piątkę

2019-09-23 - 2019-09-27 Kluczbork, ul. Konopnickiej 17

- Poniedziałek - siatkówka na wesoło - gry i zabawy,
- Wtorek - i Ty możesz zostać Gortatem - piłka koszykowa,
- Środa - małe delfinki - gry i zabawy w wodzie,
- Czwartek - z boiska na stadiony Europy - piłka nożna,
- Piątek - sprawni razem - gry i…

Czytaj dalej
logo

Zdrowo i sportowo!

2019-09-27 BORZYKOWO, ul. Wrzesińska, 101

Sportowe rywalizacje dla dzieci i rodziców podczas których propagować będziemy ruch i zdrowy styl życia oraz zdrowe odżywianie. Planujemy zorganizować bieg rodzinny, w którym uczestniczyć mogą całe rodziny. Impreza ma charakter otwarty.

Czytaj dalej
logo

Jesienny festiwal sportu

2019-09-23 - 2019-09-27 Świątniki Górne, ul. Bielowicza

W tym tygodniu uczniowie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą sportu oraz reprezentacje klas rozegrają turniej piłki nożnej.

Czytaj dalej
logo

Aktywne przerwy w MZS

2019-09-23 - 2019-09-27 DUSZNIKI ZDROJ, ul. Sprzymierzonych 6

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-6 przez cały tydzień podczas długiej przerwy na boisko Orlik. W programie: skoki na uszatych piłkach, gra w boule, kometkę, skoku na skakanie i inne.

Czytaj dalej
logo

Rozgrywki o Puchar Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

2019-09-27 Szczecin, ul. Wały Chrobrego 4

Zachodniopomorski Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza organizuje wydarzenie sportowe pn. „Rozgrywki o Puchar Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty”.
Przedsięwzięcie odbędzie się 27 września, od godziny 10.00, na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka, przy ul. Litewskiej 20 w Szczecinie.
Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i…

Czytaj dalej
logo

Turniej Piłki Nożnej dziewcząt kl. I -III

2019-09-27 Biała Podlaska, ul. Moniuszki 36

Turniej Piłki Nożnej dziewcząt z klas I – III
„Piłkarskie Piątki „#BeActive”. W dniu 27.09.2019 r. odbędzie się turniej piłki nożnej dziewcząt z klas I – III.
Liczba drużyn: 8. Około 80 dzieci. W turnieju wezmą udział wszystkie chętne zespoły z terenu Miasta Biała Podlaska. Turniej odbędzie się na boisku Orlik przy II…

Czytaj dalej
logo

Tydzień

2019-09-23 - 2019-09-27 Wodzisław, ul. Szkolna 3

Zaproszenie rodziców oraz gości ze środowiska lokalnego na sportowe inicjatywy: Zumba, fitness, bieg po zdrowie, zmagania sportowe. Tydzień ze sportem

Czytaj dalej
logo

Szkolny tydzień sportu

2019-09-23 - 2019-09-27 Łuków, ul. Świdry, 87

Sportowy tydzień w szkole obejmujący różnego rodzaju turnieje w gry zespołowe, szkolne zawody lekkoatletyczne oraz konkurs wiedzy o sporcie.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w Krzykawie

2019-09-23 - 2019-09-27 Krzykawa, ul. 54

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbędą się:
- Gminne Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży (dystans od 60m do 800m),
- Rajd rowerowy,
- Rajd górski,
- Palant - zawody klasowe.

Czytaj dalej
logo

Piłka nożna to super zabawa

2019-09-27 Kowalewo, ul. 17

Impreza piłkarska dla dzieci z rocznika 2012-2014. Dzieci wezmą udział w konkurencjach sportowych z przewagą elementów piłki nożnej, dzięki czemu nauczą się zdrowej rywalizacji i zobaczą, jak różnorodna jest piłka nożna.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu - gry i zabawy.

2019-09-23 - 2019-09-27 Lisów, ul. Szkolna 2

W każdy dzień podczas Europejskiego Tygodnia Sportu odbędą się różne rozgrywki, zajęcia, spotkania na temat zdrowego trybu życia oraz odżywiania się. Zostaną zorganizowane rozgrywki w piłce nożnej, w piłce siatkowej, rozgrywki w dwa ognie, będziemy również tańczyć zumbę. Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie :-)

Czytaj dalej
logo

Mistrzowskie przerwy

2019-09-23 - 2019-09-27 Ruda Śląska, ul. Bujoczka 2

Mistrzowskie przerwy w Zespole Szkół nr 7 skierowane są do wszystkich uczniów placówki. Celem akcji jest zachęcenie młodzieży do podejmowania codziennej aktywności fizycznej, jak również zaprezentowanie różnych ćwiczeń i form aktywnego spędzania czasu. Przez cały tydzień w czasie długiej przerwy rozgrywana będzie inna konkurencja. Dzięki udziałowi w sportowych przerwach uczniowie mają możliwość dotlenienia się oraz…

Czytaj dalej
logo

IV Mistrzostwa Ursynowa we Wspinaczce Ściakowej dla uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych

2019-09-27 Warszawa, ul. Hirszfelda 11

Zwody sportowe we wspinaczce ściankowej dla młodzieży szkolnej w kategoriach indywidualnych i drużnowych szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i licealnych.

Czytaj dalej
logo

2019-09-24 - 2019-09-27 Sosnowiec, ul. Kilińskiego 25

Zawody lekkoatletyczne klas pierwszych (24.09.19) składających się z czterech konkurencji sportowych na stadionie miejskim w Sosnowcu,
(25.09.19 - 26.09.19) Turniej szkolny piłki nożnej halowej czwórek,
(26.09.2019) Wykład poświęcony bezpieczeństwu w górach dla uczniów szkoły,
(27.09.2019) Rajd Górski klas pierwszych - Beskid Śląski i Żywiecki.

Czytaj dalej
logo

Europejska Olimpijka Sportowa

2019-09-27 Gródek, ul. Chodkiewiczów 18

Europejska Olimpijka Sportowa to jednodniowe wydarzenie sportowe adresowane do uczniów Szkoły Podstawowej w Gródku, jak i ich rodziców, nauczycieli, osób dorosłych zamieszkujących tereny Gminy Gródek i okolic. Na boisku wielofunkcyjnym „Orlik” przy Szkole Podstawowej w Gródku w godz. 9:00-15:00 rozegrane zostaną zadania sportowe w formie rywalizacji w 2 kategoriach wiekowych. 10-osobowe zespoły przyjmą nazwy państw…

Czytaj dalej
logo

ZAJĘCIA RUCHOWO - SPORTOWE DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI PRZEDSZKOLA

2019-09-23 - 2019-09-27 Zgierz, ul. MP2 Zgierz ul. Boya-ŻELEŃSKIEGO 6

ZAJĘCIA RUCHOWO - SPORTOWE DLA CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI PRZEDSZKOLA"BEACTIVE WSPIERAMY ZUMBE URUCHAMIAMY" - TANIEC CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI PRZEDSZKOLA (DZIECI, RODZICE, NAUCZYCIELE, PRACOWNICY)PRZY RYTMACH LATYNOSKICH Z POMPONAMI PROWADZONY PRZEZ INSTRUKTORA W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH.

Czytaj dalej
logo

INTEGRACYJNE BIEGI PRZEŁAJOWE I DUATHLON w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie

2019-09-23 - 2019-09-27 Gryfice, ul. Waniorowo 4

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Waniorowie po raz czwarty włącza się do międzynarodowej akcji organizując dwudniowe wydarzenia sportowe pod hasłem #BEACTIVE

W pierwszym dniu odbędą się INTEGRACYJNE BIEGI PRZEŁAJOWE na terenie placówki, których celem jest promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci szkolnych, zwrócenie uwagi na rolę ruchu w codziennym…

Czytaj dalej
logo

Sport to nasza pasja

2019-09-23 - 2019-09-27 Czarnków, ul. Chodzieska 29

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbędą się: Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców, Bieg Przełajowy im. Józefa Nojego, Apel z okazji Dnia Patrona Szkoły, Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Biegach Przełajowych "Sprawni - Razem", Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców, Ścieżka dydaktyczna w Nadleśnictwie Sarbia w korelacji przedmiotów wychowanie fizyczne i geografia "Sport i…

Czytaj dalej
logo

Aktywnie i sportowo w Zespole Szkół

2019-09-23 - 2019-09-27 Krzyż Wilekopolski, ul. Sikorskiego 15

Organizacja rozgrywek sportowych dla poszczególnych klas,
rajd rowerowy po okolicznych terenach, mini maraton fitnessu, festyn sportowy na wesoło.

Czytaj dalej
logo

Mistrzostwa Głogowa Młodzików w Tenisie Stołowym

2019-09-27 Głogów, ul. Akacjowa 10

Turniej odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 13 w Głogowie. Rozpoczęcie godzina 9.30.
Turniej ma na celu popularyzację tenisa stołowego wśród uczniów głogowskich szkół, zachęcenie ich do ruchu, wysiłku fizycznego i uprawiania sportu.

Czytaj dalej
logo

Szkolny Turniej Palanta

2019-09-23 - 2019-09-27 Biała Podlaska, woj. lubelskie, ul. Moniuszki 36

Szkolny Turniej Gry w Palanta.
Uczestnicy - drużyny 10-12 osobowe /dziewczęta i chłopcy/, z klas IV-VIII. W zależności od ilości uczestników eliminacje, podział na dwie grupy. Gra eliminacyjna w grupach każdy z każdym, do półfinału awansuje dwie pierwsze drużyny z grupy A i grupy B. Finał rozgrywają dwie pierwsze drużyny z obu grup ze…

Czytaj dalej
logo

Mali Mistrzowie na Start

2019-09-23 - 2019-09-27 Ełk, ul. Suwalska. 15

Turniej rzucGry i zabawy na wesoło z rodzicami, turniej rzucanki siatkarskiej, zawody lekkoatletyczne, maraton tańca.

Czytaj dalej
logo

Mecze pokoleń

2019-09-23 - 2019-09-27 Działdowo, ul. Księżodworska, 512536933

1 turniej w kategorii żak, 4 treningi z piłki nożnej oraz 2 mecze pokoleń (rodzice kontra dzieci).

Czytaj dalej
logo

Aktywuj się w SP 61

2019-09-23 - 2019-09-27 Gdansk, ul. Wrzosy 26b/, 7

Gry i zabawy sportowe dla dzieci uczęszczających do świetlicy, wyrażenie emocji poprzez ruch. Dobra zabawa wraz z rówieśnikami.

Czytaj dalej
logo

Turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży

2019-09-27 Solec Kujawski, ul. Bydgoska, 27/15

Zawody zostaną rozegrane na 8 stołach do tenisa stołowego (w razie większej liczby osób niż zakładana będziemy mogli dorzucić jeszcze 2 stoły). Poza podziałem na kategorie wiekowe zawody zostaną podzielone na chłopców i dziewczynki. Do zabawy zaproszone zostaną zaprzyjaźnione kluby tenisa stołowego z Bydgoszczy i Torunia. Oczywiście prawo występu będzie miało każde dziecko, które tego…

Czytaj dalej
logo

Ćwiczenia i zabawy ruchowe przy muzyce

2019-09-27 Dąbrowa Górnicza, ul. Mireckiego 25

Dzieci przedszkolne wezmą udział w ćwiczeniach gimnastycznych i zabawach ruchowych przy muzyce na terenie ogrodu przedszkolnego.

Czytaj dalej
logo

Jestem Aktywny

2019-09-23 - 2019-09-27 Wszembórz, ul. 75

spartakiada sportowa dla uczniów od 7-15 lat


Czytaj dalej
logo

Żegnamy lato na sportowo

2019-09-23 - 2019-09-27 Bytom, ul. ul. Zakątek 20

"Żegnamy lato na sportowo” - czyli tydzień pełen pokazów sportowych talentów, konkursów, turniejów, zabaw i rozgrywek sportowych dla najmłodszych. Nasze działania mają promować zdrowy tryb życia oraz pokazać, że aktywność portowa nie zależy od pory roku.

Czytaj dalej
logo

Tradycyjne zabawy regionalne

2019-09-23 - 2019-09-27 Tuchorza, ul. Tuchorza 51

Podczas zajęć wychowania fizycznego uczniowie będą poznawać i czynnie uczestniczyć w tradycyjnych grach i zabawach z różnych regionów Polski i świata.

Czytaj dalej
logo

Szkoła na Sportowo

2019-09-23 - 2019-09-27 Strzebielino, ul. Marii Skłodowskie - Curie 1

Codziennie od poniedziałku do piątku w szkole będą rozgrywane turnieje międzyklasowe w różnych dyscyplinach sportowych. IV klasy zagrają w Dwa Ognie Usportowione, V w Unihokeja, VI w Rugby Tag, VII w koszykówkę oraz VIII w Siatkówkę. Na zakończenie Tygodnia Sportu Kadra Uczniów zagra mecz pokazowy przeciwko Nauczycielom.

Czytaj dalej
logo

Sportowy tydzień

2019-09-23 - 2019-09-27 Katowice, ul. Marcinkowskiego 17

Tydzień zajęć rekreacyjnych, promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Czytaj dalej
logo

Dwójka na sportowo!

2019-09-27 Opole, ul. Pułaskiego 3

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w szkole zostanie zorganizowany Dzień Sportu pn. "Dwójka na sportowo!".
Wydarzenie będzie obejmowało cykl zawodów sportowych dla chętnych uczniów:
- turniej piłki siatkowej,
- turniej koszykówki 3x3,
- turniej piłki nożnej.
Zawody sportowe zostaną połączone z warsztatami na temat zdrowego i aktywnego stylu życia.

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli Ursynów

2019-09-27 Warszawa, ul. ul. Puszczyka 7

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli Gocław

2019-09-27 Warszawa, ul. ul. Fieldorfa 11

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

Integracyjny Tydzień Sprawności

2019-09-23 - 2019-09-27 Aleksandrów Łódzki, ul. Ruda Bugaj

Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie naszej szkoły.
Wszystkie imprezy adresowane są do uczniów i pracowników szkoły oraz społeczności lokalnej (rodziców, okolicznych mieszkańców, absolwentów szkoły oraz grup uczniów z zaprzyjaźnionych szkół z terenu gminy Aleksandrów Łódzki). Imprezom towarzyszy promocja zdrowego odżywiania (przewidziane jest spotkanie z dietetykiem, psychologiem, lekarzem).
Podczas promocji zdrowia odbędzie się…

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli Wola

2019-09-27 Warszawa, ul. ul. Wolska 88

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli

2019-09-27 Gdańsk, ul. Aleja Rzeczypospolitej 8

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

Sport to zdrowie!

2019-09-27 Murzynowo Kościelne, ul. 30

Sportowe zmagania dla dzieci z całej szkoły. Zachęcamy również by uczestniczyli w niej rodzice oraz dzieci spoza szkoły.
Sportowe konkurencje, rywalizacje międzyklasowe w rzutach do celu, biegi. W programie również wspólny rodzinny bieg. Na zakończenie piknik rodzinny.

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli Pruszków

2019-09-27 Pruszków, ul. ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 1

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

FemFit - ćwiczenia dla kobiet w ciąży

2019-09-23 - 2019-09-27 Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1

Zapraszamy kobiety ciężarne oraz instruktorów i trenerów różnych form aktywności fizycznej na bezpłatne, pokazowe zajęcia oraz wykłady i konsultacje związane z ćwiczeniami w ciąży i po porodzie.

Wtorek, 24.09.2019,
9.00-10.00: FemFit Mama - zajęcia dla kobiet ciąży (umiarkowanie lub bardzo aktywnych przed ciążą), Fitness Klub Akademos w Gdańsku.


Czytaj dalej
logo

Gminny turniej w piłkę nożną szkół podstawowych

2019-09-27 Borki, ul. Wojska polskiego 25

Turniej będzie rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta. Zaproszeni zostaną uczniowie ze wszystkich placówek z terenu gminy.

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Białystok, ul. Wrocławska 20

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Bielsko-Biała, ul. Kolista 23

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

II Otwarte Mistrzostwa Szkoły w Tchoukballu o puchar dyrektora.

2019-09-23 - 2019-09-27 Nowe Miasteczko, ul. Żeromskiego 2

Będzie to drugi otwarty turniej tchoukballowy zorganizowany przez uczniów szkoły na świeżym powietrzu. Grać będziemy na boiskach trawiastych. Na turniej zostaną zaproszone inne placówki oświatowe.


Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Bydgoszcz, ul. Kruszwicka 1

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Chorzów, ul. Parkowa 20

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Gdańsk, ul. Targ Sienny 7

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Gdańsk, ul. Aleja Grunwaldzka 472D

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Gliwice, ul. Zwycięstwa 52A

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Katowice, ul. Rynek 12

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Kraków, ul. Armii Krajowej 25

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Lublin, ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 26

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Lublin, ul. Lipowa 13

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Poznań, ul. Aleje Solidarności 47

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Rzeszów, ul. Aleja Tadeusza Rejtana 65

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

Biegiem Po Zdrowie

2019-09-27 Żory, ul. Folwarecka

Bieg i marsz nordic walking na dystansie od 3 do 5 km. Bieg dl dzieci na dystansie od 400-800 m.

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Toruń, ul. Broniewskiego 90

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Wałbrzych, ul. 1 Maja 64

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Wrocław, ul. Szewska 3A

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Wrocław, ul. Sucha 1

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Warszawa, ul. al. Jerozolimskie 148

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Warszawa, ul. Twarda 18

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Warszawa, ul. Powsińska 31

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

Inauguracja roku sportowego

2019-09-23 - 2019-09-27 Rosko, ul. Powstańców Wlkp. 15

Inauguracja roku sportowego. W klasach I-III gry i zabawy rekreacyjne (wyścigi szeregów). Klasy IV-VIII marsz nordic walking oraz bieg na dystansie 2000m.

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Warszawa, ul. Głębocka 13

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Warszawa, ul. Grochowska 207

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

CITY FIT- SPRAWDŹ NAS

2019-09-23 - 2019-09-27 Warszawa, ul. Młynarska 8/12

PROMOCJA TRENINGÓW INTROFIT
SPOTKANIA Z TRENERAMI PERSONALNYMI
SPOTKANIA Z DIETETYKIEM
INDYWIDUALNE DZIAŁANIA W 23 KLUBACH
MGM - PROMOWANIE ĆWICZEŃ RAZEM

Czytaj dalej
logo

Najwieksza lekcja w-f

2019-09-27 Turek, ul. 3 Maja 29

Największa lekcja w-f w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku odbędzie się w dniu 27 września 2019 r. na wszystkich obiektach sportowych szkoły oraz miasta Turek.
W jednym czasie o godz. 11.30 wszyscy uczniowie szkoły z klas I - VIII odbędą lekcję w-f. Zajęcia odbędą się jednocześnie na szkolnej i miejskiej hali sportowej, na…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-27 Konin, ul. Przemysłowa 7

Europejski Tydzień Sportu 2019 w Przedszkolu nr 32 z oddziałami integracyjnymi w Koninie zainicjuje Festyn Rodzinny pod hasłem ”Bądź aktywny i żyj zdrowo”. Wspólna zabawa całej naszej społeczności będzie zachętą do aktywnego trybu życia i czerpania radości z integracji.
Przez ten szczególny tydzień przedszkolaki rozwijać będą umiejętności sportowe.
Rozegrany zostanie mini mecz…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w Szkole Podstawowej w Bycinie

2019-09-23 - 2019-09-27 Bycina, ul. ul. Szkolna 13

Planowane działania i inicjatywy jakie mogą zostać zrealizowane w Europejskim Tygodniu Sportu w dniach 23 - 30 września 2019 roku:
1. Turniej tenisa stołowego o puchar Dyrektora Szkoły.
2. Turniej mini siatkówki klasy V i VI.
3. Wycieczka rowerowa "Zakątkami Gminy Rudziniec" klasy V i VI.
4. Marszobieg nad Jezioro Pławniowice…

Czytaj dalej
logo

Rajd Rowerowy

2019-09-27 Leszno, ul. 1 Maja 1

Trasa naszego rajdu obejmować będzie głównie teren leśny, częściowo również ścieżki rowerowe w mieście. Długość trasy zależeć będzie od warunków pogodowych, przy czy nie przekroczy 20 km. Dla chętnych będą trudniejsze podjazdy. Podczas rajdu wejdziemy również na platformę widokową, która znajduje się w okolicy.

Czytaj dalej
logo

Przedszkolaki na boisku

2019-09-23 - 2019-09-27 Jastrzębie-Zdrój, ul. ul.Piastów 2

W okresie od 23.09.2019-27.09.2019 r. każdego dnia w poszczególnych grupach wiekowych odbywać się będą gry i zabawy zręcznościowe na boisku przedszkolnym, zachęcające dzieci do różnorodnych aktywności: aerobik do muzyki, rytmiczne zabawy i zajęcia ruchowe, wyścigi rzędów, bieg z piłką, spacer z woreczkiem, rzuty do celu, tory przeszkód z wykorzystaniem ławeczki i mega klocków.27.09.2019r odbędzie się…

Czytaj dalej
logo

Sport dla każdego - małego, czy dużego!

2019-09-23 - 2019-09-27 Rybnik, ul. Sztolniowa 29b

Organizacja zawodów sportowych dla starszych dzieci, gry i zabawy dla najmłodszych. Zajęcia dla dzieci z rodzicami, dla przedszkolaków i innych chętnych.

Czytaj dalej
logo

Ćwicz z nami

2019-09-23 - 2019-09-27 Mikstat, ul. Ul. Grabowska 13

Uczniowie wezmą udział w aktywnych przerwach przy muzyce, przygotują aerobik oraz krótkie układy choreograficzne, na lekcjach poprowadzą ćwiczenia wzmacniające różne grupy mięśni oraz ćwiczenia z przyborami.

Czytaj dalej
logo

Dzień jesieni i latawca

2019-09-27 Łubowo, ul. Pierzyska 25 a

Okazją do zorganizowania imprezy jest zbliżający się początek jesieni i zbiór z pól najcenniejszego w Wielkopolsce warzywa, ziemniaka nazywanego potocznie "pyrą". Ziemniaki w Wielkopolsce to podstawowy produkt spożywczy i składnik wielu regionalnych potraw takich jak: kluski, "gzik" czy placki ziemniaczane. Dzień jesieni dzięki sprzyjającym wrześniowym wiatrom, połączony będzie z zawodami latawcowymi. Szkolnemu dniu jesieni towarzyszą…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu 2019

2019-09-23 - 2019-09-27 Kielce, ul. Leopolda Staffa 7

Turnieje siatkarskie, gier i zabaw, badmintona, oraz tenisa stołowego. Popularyzacja wyżej wymienionych dyscyplin sportowych oraz zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej.
Tenis stołowy: klasy VII - VIII, Siatkówka: klasy V-VIII, Badminton: klasy IV - VIII, turniej gier i zabaw: I - IV klasy.

Czytaj dalej
logo

Wokół piłki

2019-09-23 - 2019-09-27 Przemyśl, ul. Tarniowa 8

Celem wydarzenia są codziennie aktywności związane z piłką nożną i ogólną sprawnością sportową. Życie naszych zawodników kręci się wokół piłki. Pragnąc urozmaicić zajęcia oraz zachęcić do ogólnego rozwoju sportowego zapraszamy przez cały tydzień na bezpłatne zajęcia dla dzieci i rodziców m.in z motoryki, fitness, fitness dla mam, strzeleckie, biegowe. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku…

Czytaj dalej
logo

Najwieksza lekcja w-f

2019-09-27 Turek, ul. 3 Maja 29

Największa lekcja w-f w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku odbędzie się w tym samym czasie dla wszystkich uczniów szkoły klas I- VIII. Na wszystkich obiektach sportowych szkoły oraz miasta Turek nauczyciele w-f wspólnie ze wszystkim nauczycielami szkoły poprowadzą lekcję w- f, której celem będzie rozpowszechnianie idei BeActive.
Wydarzenie odbędzie się 27 września 2019…

Czytaj dalej
logo

Owocowe Drużyny na sportowo

2019-09-23 - 2019-09-27 Iłówiec, ul. Iłówiec, 16

Przez pierwsze 3 dni uczniowie podzieleni na 6 Owocowych Drużyn będą przygotowywać boiska do różnych zabaw (malowanie farbami różnych zabaw skocznych typu "Klasy" na kostce brukowej oraz boiskach asfaltowych szkoły). Pomagać w tym będą chętni rodzice oraz osoby związane ze szkołą. W czwartek uczniowie będą mogli wszystkie przerwy spędzić na zabawach stworzonych przez siebie. W…

Czytaj dalej
logo

Rodzinny Rajd Rowerowy

2019-09-27 Baiałaczów, ul. u. Szkolna 36

Rodzinny Rajd Rowerowy planowany jest na 27.09.2019 r. Główna ideą rajdu jest szerzenie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu oraz zdrowego, stopowego stylu życia dla osób z każdej grupy wiekowej, a szczególnie rodzin. Rajd ma charakter rekreacyjny, amatorski, a nie wyścigu. Celem jest by każdy uczestnik niezależnie od wieku i kondycji fizycznej w dobrym humorze i…

Czytaj dalej
logo

JESTEŚMY AKTYWNI

2019-09-23 - 2019-09-27 DZIAŁOSZYN, ul. GROTA ROWECKIEGO 2

Placówka zorganizuje różnorodne formy aktywności ruchowej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Będą to głównie zajęcia na świeżym powietrzu.

Czytaj dalej
logo

Rozbawione Przedszkole

2019-09-27 Lubowidz, ul. Wylazłowo37, 37

Gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych połączone z wieloma dyscyplinami sportu i ogromną dawką uśmiechu.

Czytaj dalej
logo

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU 2019

2019-09-23 - 2019-09-27 Chojnice, ul. MŁODZIEŻOWA 44

Promocja zdrowego trybu życia z uwzględnieniem potrzeb dzieci i młodzieży i zaangażowanie ich w aktywność sportową połączoną z zabawą i relaksem oraz rozwijanie świadomości zasad zdrowego odżywiania się. Zachęcenie do aktywności seniorów związanych ze szkołą.
- PONIEDZIAŁEK 23.09.2019 Zdrowe śniadanie klas 1 -2, Konkurs rzutu woreczkiem klas 1, Międzyklasowy turniej w dwa ognie.


Czytaj dalej
logo

IV „Europejski Tydzień Sportu w Gminie Trzebieszów”

2019-09-23 - 2019-09-27 Trzebieszów, ul. Trzebieszów Drugi 89

Gry i zabawy dla przedszkolaków, turnieje gier zespołowych z tenisa ziemnego, piłki nożnej oraz piłki siatkowej w Gminie Trzebieszów.
Organizacja kilku wydarzeń rekreacyjno-sportowych „dla każdego i w każdym wieku”, które odbędą się w dniach 23-27.09.2018 r. na Orliku przy Szkole Podstawowej w Trzebieszowie.


Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-27 Jelenia Góra, ul. Morcinka 31

W trakcie Europejskiego Tygodnia Sportu zespół nauczycieli wychowania fizycznego zorganizuje w szkole dla wszystkich uczniów różnorodne zajęcia sportowe, zawody sportowe, konkursy plastyczne i wiedzy, spotkania ze sportowcami i działaczami sportowymi.

Czytaj dalej
logo

Nieporęt na 1920

2019-09-23 - 2019-09-27 Nieporęt, ul. ul. Dworcowa 9

Integracja środowiska szkolnego i lokalnego.
Promocja zdrowego stylu życia.

Czytaj dalej
logo

Turniej Piłkarzyków Stołowych w

2019-09-23 - 2019-09-27 Opole, ul. Oleska 68

Impreza integracyjna w PLO IX w Opolu o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Czytaj dalej
logo

Test Coopera

2019-09-24 - 2019-09-27 Bukowiec, ul. Szkolna

Nasza szkoła po raz drugi weźmie udział w Europejskim Tygodniu Sportu. Będziemy mierzyć naszą wydolność Testem Coopera.
Będziemy działać:))

Czytaj dalej
logo

Kozłów na sportowo

2019-09-23 - 2019-09-27 Kozłów, ul. 182

W okresie od 23-27 września 2019 r. w szkole w Kozłowie, odbędą się zawody sportowe oraz rozgrywki klasowe dla klas 1-3 oraz dla klas 4-8. Na zakończenie przewidziany jest rajd pieszy 27.09.2019 r. dla całej społeczności szkoły.

Czytaj dalej
logo

Przerwy na sportowo

2019-09-23 - 2019-09-27 Kąkolewnica, ul. ul. Szkolna 4

Turnieje piłki nożnej oraz piłki siatkowej w Szkole Podstawowej w Kąkolewnicy.
Przerwy na sportowo.

Czytaj dalej
logo

Tydzień sportu

2019-09-23 - 2019-09-27 Pustków, ul. Pustków

Gry i zabawy sportowe.

Czytaj dalej
logo

BEACTIVE

2019-09-23 - 2019-09-27 Karsibór, ul. Karsibór 9

Aktywne przerwy - ZUMBA.

Czytaj dalej
logo

Zdrowie, to styl życia - ma wpływ na jakość życia

2019-09-23 - 2019-09-27 Jaworzno, ul. Fredry 16

Na wydarzenie "W zdrowym ciele zdrowy ruch" składa się cykl zajęć prowadzonych w salach i ogrodzie Przedszkola Miejskiego Nr 12 Integracyjnego w Jaworznie. Celem działań jest:
1. Promowanie idei zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci i rodziców.
2. Kształtowanie nawyku czynnego wypoczynku i postaw zdrowej rywalizacji.
3. Ukazanie wartości zdrowia…

Czytaj dalej
logo

Aktywnie, sportowo, zdrowo!

2019-09-23 - 2019-09-27 Okół 82, ul. Okół

Podczas obchodów Europejskiego Dnia Sportu zaplanowane zostały działania o charakterze sportowym i edukacyjnym dla uczniów oraz rodziców na temat zdrowego stylu życia.

Czytaj dalej
logo

Sportowe hity Europy

2019-09-23 - 2019-09-27 Ruda Śląska, ul. Gen. Hallera 12

Każdego dnia uczniowie będą mieli okazję zapoznać się i zagrać w grę (zabawę) znaną jako "narodową" danego kraju w Europie.

Czytaj dalej
logo

ETS w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Różewie

2019-09-23 - 2019-09-27 Różewo, ul. Różewo, 8

Szkolny Turniej Koszykówki oraz tenisa stołowego.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w Zespole Szkół Łączności w Szczecinie

2019-09-23 - 2019-09-27 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30

Zespół Szkół Łączności w Szczecinie w roku szkolnym 2019/2020 włącza się po raz drugi w obchody inicjatywy pn. Europejski Tydzień Sportu. Celem akcji jest promocja sportu wśród uczniów oraz aktywizacja młodzieży do sportu poprzez gry i zabawy w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Zespół Szkół Łączności w Szczecinie przygotował szereg imprez w ramach ww. wydarzenia.
Czytaj dalej
logo

Gry i zabawy ruchowe

2019-09-23 - 2019-09-27 Sosnowiec, ul. ul. Gospodarcza 63

Przedszkole Miejskie nr 57 w Sosnowcu. W dniach 23-27 wrzesnia na terenie ogrodu przedszkolnego zostaną przeprowadzone gry i zabawy dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 roku życia.
Nawiązaliśmy również kontakt z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu i na terenie Stadionu Lekkoatletycznego odbędą się zajęcia sportowe z profesjonalnym trenerem dla 5 grup dzieci 5…

Czytaj dalej
logo

II Janowskie Igrzyska „W zdrowym ciele - zdrowy duch”

2019-09-23 - 2019-09-27 Janów Lubelski, ul. Ogrodowa 20

II Janowskie Igrzyska „W zdrowym ciele - zdrowy duch” to dwa dni imprezy sportowej organizowanej przez Stowarzyszenie kreatywni.zst oraz Zespół Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim. Dzień pierwszy stanowi zorganizowanie biegu z przeszkodami RUN-MAGEDDON na trasie 8 km dla dorosłych uczestników i 3 km dla młodszych. Trasa biegu RUN-MAGEDDON będzie na terenie ZOOM-u NATURY i Lasów…

Czytaj dalej
logo

Zabawowe szkolne potyczki sportowe

2019-09-23 - 2019-09-27 Damno, ul. Damno 42

Turnieje piłki nożnej, piłki siatkowej odbywać się będą podczas zajęć lekcyjnych - WF.
Zumba - odbędzie się podczas przerwy śródlekcyjnej.

Czytaj dalej
logo

Mały i duży dobrze wie, chcesz być zdrowy - musisz ruszać się !!!

2019-09-23 - 2019-09-27 TORUŃ, ul. KONSTYTUCJI 3 MAJA 14

„Mały i duży dobrze wie, chcesz być zdrowy - musisz ruszać się !!!” Pod takim hasłem w tym roku nasze przedszkole uczestniczyć będzie po raz drugi w Europejskim Tygodniu Sportu. Zaplanowano szereg spotkań, zajęć i zabaw promujących aktywność ruchową i zdrowy styl życia. Zabawy dla przedszkolaków będą prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów, trenerów i instruktorów, w…

Czytaj dalej
logo

Chudów Nocą

2019-09-27 Chudów, ul. Szkolna 52

Marszobieg terenowy na terenie Chudowa pod osłoną nocy zakończony wspólnym grillem. Akcja skierowana dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Czytaj dalej
logo

Be Strong

2019-09-23 - 2019-09-27 Kalisz, ul. Serbinowska 22 a

Wydarzenie przewiduje ćwiczenia siłowe stacyjne - obwodowe dla uczniów klas IV- VIII. Uczniowie podzieleni na kategorie wiekowe sprawdzają swoje możliwości w specjalnie przygotowanych stacjach obwodowych.

Czytaj dalej
logo

Konsultacje z dietetykiem oraz insturkotrem sportów siłowych

2019-09-27 Sandomierz, ul. Patkowskiego 2a

Konsultacje szkoleniowe z dietetykiem oraz pokaz treningu siłowego z instruktorem. w celu promocji siłowni oraz aktywnego spędzania czasu wolnego.

Czytaj dalej
logo

Rajd rowerowy

2019-09-27 Dąbrówka, ul. Parkowa 1

W tym roku chcemy zorganizować rajd rowerowy szlakiem naszych lasów i zachęcić do aktywnego wypoczynku naszych uczniów wraz z rodzinami. Po pokonaniu trasy mamy w planie wspólne ognisko, podczas którego chcemy uprawiać rekreację w postaci gier i zabaw ruchowych.

Czytaj dalej
logo

Darmowa Zumba® Fitness

2019-09-27 Warszawa, ul. Felińskiego 15

Cotygodniowe darmowe zajęcia!

Zumba® Fitness dla wszystkich za darmo!
W każdy piątek od godz. 19:00 do 20:30 w LO Im. B. Limanowskiego - ul. Felińskiego 15, na dużej hali sportowej z profesjonalnym nagłośnieniem, imprezowym oświetleniem i podestem żeby wszyscy dobrze widzieli choreografie ;)
Przyjdź i zatańcz - bez żadnej rejestracji,…

Czytaj dalej
logo

SZKOŁA W DOBREJ KONDYCJI

2019-09-23 - 2019-09-27 WYSTĘP, ul. WIEJSKA 1

Utrzymanie dobrej formy to większe wyzwanie niż jej jednorazowe wypracowanie. Pamiętając o tym, włączamy się do kolejnej edycji ETS. Tym razem skupiamy się nad aktywnością fizyczną całej rodziny,dlatego w nasze działania angażujemy rodziców.W poszczególne dni tygodnia przeprowadzimy akcje pod hasłami:
1.Gimnastyka-nogą brykać ( zaj. z trenerem piłki nożnej)
2. Zumba dla małych…

Czytaj dalej
logo

2019-09-23 - 2019-09-27 Busko-Zdój, ul. Mickiewicza

Podczas Europejskiego Tygodnia Sportu w ZST-I zapraszamy do uczestnictwa w otwartych zajęciach tenisa ziemnego. Zajęcia pod nazwą "Od komputera do Federera" kierowane są w szczególności do uczniów technikum informatycznego, którzy szczególnie są narażeni na brak ruchu.
Spotkajmy się po zajęciach lekcyjnych na szkolnym korcie ZST-I, by spróbować swoich sił z tą ciekawą dyscypliną.…

Czytaj dalej
logo

Sport to zdrowie /BeActive

2019-09-23 - 2019-09-27 Szczecin, ul. Perseusza 8a/2

23.09 Rozpoczęcie Europejskiego tygodnia sportu
1. Przedstawienie programu obchodów Europejskiego tygodnia sportu w SP 35.
2. Rozgrzewka do muzyki w formie fitness. Wspólna nauka tańca - klasy I .
24.09 "Mistrz sprawności" - konkurencje sportowe dla klas II.
25.09 Konkurs plakatów promujących aktywność fizyczną klasy I-III.
26.09 Siłownia dla…

Czytaj dalej
logo

2019-09-23 - 2019-09-27 Pierzchnica, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 5

Propagowanie zdrowego stylu życia przez aktywne uprawianie sportu.
Szkolne rozgrywki sportowe:
-piłka nożna
-piłka ręczna
-piłka siatkowa
- gry i zabawy ruchowe


Czytaj dalej
logo

Badania sprawności fizycznej

2019-09-23 - 2019-09-27 Zduńska Wola, ul. Wodna 32

W ramach ETS zorganizowane zostaną badania sprawności fizycznej wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Zduńskiej Woli. Zmierzone zostaną cechy wytrzymałości, zwinności, szybkości, skoczności.

Czytaj dalej
logo

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły

2019-09-27 Rzechta, ul. Rzechta 84

W ramach ETS zamierzamy zorganizować Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Wezmą w nim udział wszyscy chętni uczniowie szkoły.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu - Moje zdrowie w moich rękach

2019-09-23 - 2019-09-27 Warszawa, ul. Remiszewska 40

Na uczestników wydarzenia czekać będzie wiele sportowych atrakcji o charakterze rekreacyjnym m.in. tory przeszkód, konkurencje zwinności, szybkościowe, siłowe i sprawdzające celność a także mini-gry zespołowe. Zapewniamy super zabawę na świeżym powietrzu. Tak naprawdę nasze zdrowie jest w naszych rękach.Czytaj dalej
logo

„Uniwersytet Przedszkolaka sportowe zajęcia promuje, każdy Przedszkolak dzięki temu doskonale się czuje”

2019-09-23 - 2019-09-27 Olkusz, ul. Króla Kazimierza Wielkiego 60a

Na wydarzenie składa się tygodniowy cykl zajęć prowadzonych w salach, ogrodzie Uniwersytetu Przedszkolaka oraz Ośrodkach Sportu i Rekreacji w Olkuszu.

Celem zajęć jest:
- rozwijanie motorki dużej
- promowanie aktywności fizycznej
- doskonalenie i rozwijanie umiejętności ruchowych
- prewencja chorób cywilizacyjnych m.in. otyłości wśród dzieci
-…

Czytaj dalej
logo

Tydzień #BEACTIVE w Bisztynku

2019-09-23 - 2019-09-27 Bisztynek, ul. Kolejowa 5

Tydzień będzie poświęcony przypomnieniu zapomnianych gier i zabaw, do zajęć zostaną włączone elementy gimnastyki korekcyjnej, zostaną omówione zasady zdrowego odżywiania, odbędą się zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, całość zakończy się wspólnym ogniskiem.

Czytaj dalej
logo

Cała Szkoła Biega

2019-09-27 Uszyce, ul. 35

Uczestnicy będą mieli możliwość udziału w biegach przełajowych na różnych dystansach o różnym stopniu trudności.

Czytaj dalej
logo

AKTYWNIE I ZDROWO - Europejski Tydzień Sportu w świetlicy szkolnej.

2019-09-23 - 2019-09-27 Gdańsk, ul. ul. Meissnera 9

1. Indywidualne i zespołowe konkurencje sportowe.
2. Zajęcia edukacyjne o zdrowym stylu życia i odżywiania się.
3. Spotkanie ze szkolnymi mistrzami sportu.
4. Quiz sportowy.

Czytaj dalej
logo

#be Active

2019-09-23 - 2019-09-27 Drawsko Pomorskie, ul. Złocieniecka 25

Zawody sportowe w ramach 4 dyscyplin sportowych. Lekcje o tematyce promującej zdrowy styl życia. Quizzy i inne konkurencje.

Czytaj dalej
logo

Czwartki lekkoatletyczne

2019-09-27 Zgierz, ul. Pl. Jana Pawła II 16

Biegi przełajowe - coroczne, skierowane dla młodzieży szkolnej, ilość ok. 70 osób.
27 września na obiekcie MOSiR w Zgierzu.

Czytaj dalej
logo

WARSZAWSKA OLIMPIADA SENIORÓW 2019

2019-09-28 Warszawa, ul. ul. Konwiktorska 6

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Warszawskiej Olimpiady Seniorów. Jest to wydarzenie o charakterze imprezy sportowo rekreacyjnej z elementami rywalizacji sportowej, które odbędzie się 28 września 2019 r. na obiektach sportowych Ośrodka „Polonia” ul. Konwiktorska 6.
Celem imprezy jest wykształcenie w pokoleniu osób starszych potrzeby dbania o własne…

Czytaj dalej
logo

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

2019-09-28 Dębe Wielkie, ul. Warszawska 78B

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim oraz Stowarzyszenie „Sport4 Kids” zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznym Cyklu Turniejów Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Mińskiego, który odbędzie się:
- 28 września
- 26 października
- 16 listopada
- 7 grudnia
w hali sportowej przy Szkole Podstawowej…

Czytaj dalej
logo

Zdrowo i Sportowo

2019-09-23 - 2019-09-28 Marcówka, ul. 120

Bieg Leśny odbędzie się 21.09.2019 r. o godzinie 9.00 w Marcówce.
DZIEŃ I - "BIEG LEŚNY". Będzie on inauguracją Europejskiego Tygodnia Sportu. Tegoroczna edycja edycja poświęcona będzie zmarłej nauczycielce- p. Katarzynie Targosz, która go przez wiele lat organizowała. Bieg Leśny na 10 km jest biegiem głównym, oprócz niego będą jeszcze: biegi dla dzieci,…

Czytaj dalej
logo

2019-09-28 Bolesławiec, ul. Wróblewskiego - Wiadukt Plaza

W dniu imprezy odbędzie się kolejny bieg z edycji Cztery Pory Roku - Biegaj z Mosir Bolesławiec - Jesienny Bieg.
Przeprowadzone zostaną I Otwarte Mistrzostwa Bolesławca na hulajnodze w dwóch kategoriach wiekowych.

Czytaj dalej
logo

Ruch to zdrowie

2019-09-25 - 2019-09-28 Brzeżno, ul. 15

Marszobieg terenowy dookoła jeziora, rajd pieszy na trasie Świdwin-Brzeżno, szkolne biegi sztafetowe, sprawnościowy tor przeszkód, indywidualne biegi przełajowe.

Czytaj dalej
logo

Bieg

2019-09-28 Gdańsk, ul. Ulica Radarowa 26

"W zdrowym ciele, zdrowy duch" Serdecznie zapraszamy na jesienny bieg "Klukowski" odbędzie się na terenie lasów w Klukowie, zbiórka uczestników przy krzyżu przy ulicy Astronautów w dniu 28.09.2019 o godz. 9.00.
Wstęp wolny, bieg zostanie przeprowadzony w kategorii wiekowej dzieci klas 0-1, klas II-III, Klas IV-V, Klas VI-VII oraz dorosłych. W każdej kategorii wiekowej…

Czytaj dalej
logo

Rodzinny Rajd Rowerowy

2019-09-28 Lipnica Murowana, ul. Lipnica Murowana, 83/2

Wspaniałe święto rodziny. Każdy może przejechać określony dystans rowerowy. Zapraszamy najmłodszych, młodzież a także seniorów. Impreza odbędzie się w Lipnicy Murowanej.

Czytaj dalej
logo

Test Coopera dla Wszystkich

2019-09-28 Warszawa, ul. Szpitalna 5/19

Test Coopera (czyt. test Kupera)
Próba wytrzymałościowa opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera na potrzeby armii USA w 1968 roku, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Obecnie jest szeroko stosowany do badania sprawności fizycznej przede wszystkim sportowców. Celem Testu jest określenie maksymalnej wydolności tlenowej, która jest wyznacznikiem kondycji fizycznej. Kondycję fizyczną, w zależności od…

Czytaj dalej
logo

Strefa Aktywności ETS 2019

2019-09-23 - 2019-09-28 Warszawa, ul. Marymoncka 34

Ministerstwo Sportu i Turystyki zachęca do udziału w zajęciach i wydarzeniach organizowanych w Strefie Aktywności Europejskiego Tygodnia Sportu 2019 na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
W dniach 23-28.09.19 r. zapraszamy na AWF wszystkich, którzy razem z nami chcieliby promować aktywność fizyczną oraz zdrowy styl życia i świętować piątą już edycję Europejskiego…

Czytaj dalej
logo

Turniej mini siatkówki dziewcząt i chłopców

2019-09-28 Bełchatów, ul. Dąbrowskiego, 11

Turniej mini siatkówki dziewcząt i chłopców dla uczniów z ośmiu bełchatowskich szkół podstawowych należących do Bełchatowskiej Akademii Siatkówki. Każdą szkołę reprezentować będą drużyny w następujących kategoriach: dwójki, trójki i czwórki dziewcząt oraz dwójki, trójki i czwórki chłopców. Łącznie na boisku zaprezentuje się 192 uczniów (24 zespoły dziewcząt i chłopców), którym kibicować na trybunach będą rodzice,…

Czytaj dalej
logo

Turniej piłki siatkowej

2019-09-28 Inowrocław, ul. kiełbasiewicza 7

Turniej piłki siatkowej 3x3.

Czytaj dalej
logo

Nocny Turniej Piłki Nożnej

2019-09-27 - 2019-09-28 Radzyń Podlaski, ul. Sikorskiego 15a

Propagowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności.

Czytaj dalej
logo

IV Gminny Rajd Rowerowy

2019-09-28 Lejkowo, ul. Lejkowo 11

Już po raz czwarty przepięknymi trasami Gminy Malechowo ruszy cykliczny Rajd Rowerowy w ramach kampanii realizowanej pod hasłem: „Be Active”. Rajd organizowany jest przez Szkołę Podstawową imienia Kazimierza Górskiego w Lejkowie, która wspólnie z innymi szkołami z terenu całej Gminy już po raz czwarty z rzędu przeprowadzi tą piękną imprezę rekreacyjno-sportową. Corocznie rajd przeprowadzany jest…

Czytaj dalej
logo

DZIEŃ LATAWCA

2019-09-28 TŁUMACZÓW, ul. TŁUMACZÓW, 75

WYDARZENIE PODCZAS KTÓREGO RODZINY Z DZIEĆMI WEZMĄ UDZIAŁ W ZAWODACH "KTO PIERWSZY UNIESIE LATAWCA DO GÓRY".

Czytaj dalej
logo

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stare Miasto

2019-09-28 Żychlin, ul. Cisowa

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stare Miasto
Po raz 10. odbędzie się Turniej Tenisa Ziemnego w Gminie Stare Miasto. W turnieju planujemy udział ok. 30 osób. Uczestnicy zostaną pogrupowani w dwóch kategoriach, których zwycięzcy utworzą tzw. mistrzowską kategorię OPEN. Rywalizacja odbędzie się na naszych obiektach tenisowych przy Wiejskim Placu Zabaw w Żychlinie…

Czytaj dalej
logo

Turniej Tenisa Stołowego

2019-09-28 Krośniewice, ul. Łęczycka 19a

Turniej Tenisa Stołowego w dwóch kategoriach wiekowych: dla dorosłych i dla młodzieży rozegrany na dwóch stołach jednocześnie.

Czytaj dalej
logo

PROMO WOMANS CUP

2019-09-28 Paczewo, ul. Paczewo 48

Turniej piłki nożnej skierowany do dziewcząt w wieku 11-13 lat.
Piłka nożna uważana jest za grę skierowaną wyłącznie do chłopców, od wielu lat pokazujemy, że jest to pomyłka i gramy na przekór środowisku piłkarskiemu.

Czytaj dalej
logo

Nocny Turniej Piłki Siatkowej

2019-09-27 - 2019-09-28 Radzyń Podlaski, ul. Sikorskiego 15a

Propagowanie zdrowego trybu życia, zachęcanie do aktywności osoby w różnym wieku.

Czytaj dalej
logo

Zawody strzeleckie z broni kulowej

2019-09-24 - 2019-09-28 Tymbark, ul. 49

Zawody strzeleckie dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Czytaj dalej
logo

Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich

2019-09-28 Lubowidz, ul. Wylazłowo37, 37

Turniej piłki nożnej drużyn amatorskich.

Czytaj dalej
logo

TURMAGEDDON

2019-09-28 Turek, ul. Parkowa 3

Integracyjny ekstremalny bieg z przeszkodami dla osób niepełnosprawnych „TURMAGEDDON” organizowany jest przez Stowarzyszenie "Kopernik Plus\" wspólnie ze stowarzyszeniem "Przyjaźni Dzieciom". Bieg będzie odbywał się w parku miejskim im. Żerminy Składkowskiej w Turku w dniu 28.09.2019 r. o godz. 10.00.
Kategorie biegu:
1. Osoby na wózkach – 30 osób
2. Osoby…

Czytaj dalej
logo

Gry i zabawy dla dzieci i młodzieży

2019-09-27 - 2019-09-28 Wola Zabierzowska, ul. Wola Zabierzowska 1

Gry i zabawy dla najmłodszych rywalizacja w grupach.
Starsze grupy - rywalizacja indywidualna, zdobywanie punktów na poszczególnych stacjach. Max 11 stacji.

Czytaj dalej
logo

Zawody CrossKids

2019-09-28 Katowice, ul. Pijarska 1,3

Zawody CrossKids
PROGRAM:
Zawody dla dzieci w hali sportowej Bażantowo Sport na wzór zawodów dla dorosłych.
Zabawa i doping, a przy tym trening ogólnorozwojowy całej rodziny.
Część główna zawodów z pomiarem czasu realizacji wszystkich konkurencji.
Prowadzący: Bażantowo Sport TERAM.

Czytaj dalej
logo

Rajd Rowerowy Szlakiem Sakralnym Radzyń Podlaski - Wólka Łuzecka

2019-09-28 Radzyń Podlaski, ul. Sikorskiego 15a

Propagowanie aktywności fizycznej i bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez rajd rowerowy.

Czytaj dalej
logo

Turniej piłki nożnej

2019-09-28 Leszno, ul. Dąbrowskiego 19 D

Turniej piłkarski dla uczczenia 100 lecia odzyskania Niepodległości miasta Leszna skierowany do uczniów Zespołu Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Czytaj dalej
logo

Międzynarodowy Bieg Erasmusa+

2019-09-28 Warszawa, ul. Marymoncka 34

28 września 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbędzie się III edycja charytatywnego Biegu Erasmusa+.

Każda drużyna składa się z 4 osób. Zawodnicy pokonają 25 okrążeń, pokonując łącznie dystans 10 km. Drużyny same decydują, ile okrążeń i w jakiej kolejności pokona każdy uczestnik. Każdy z zawodników musi…

Czytaj dalej
logo

Otwarty Rajd Rowerowy

2019-09-28 Olsztynek, ul. Ostródzka 2

Rajd odbędzie się w terenie plenerowym obejmującym okolica Olsztynka. Wezmą w nim udział uczniowie, ich opiekunowie lub rodzice i Animator Orlik przy SP nr 2 w Olsztynku Adam Wyszyński i woluntariusz Paweł Puczek.

Czytaj dalej
logo

XXVIII CROSS GOŁDAPSKI

2019-09-28 GOŁDAP, ul. PARTYZANTÓW 31

XXVII Cross Gołdapski rozegrany zostanie 28 września w lesie Kumiecie. Tak jak w latach ubiegłych zawody rozegrane zostanę w kilkunastu kategoriach wiekowych od Biegu Przedszkolaka do Biegu OPEN z podziałem na kategorie wiekowej. Jeden z większych biegów w północno-wschodniej Polsce, który rozgrywany jest na malowniczych trasach w Lesie Kumiecie. Program zawodów obejmuje wszystkie kategorie wiekowe.…

Czytaj dalej
logo

XXXIX Bieg Przełajowy Podzamcze o puchar Every Can Counts

2019-09-28 Wałbrzych, ul. Aleja Podwale 1

Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu organizuje w dniu 28 września br. XXXIX Bieg Przełajowy Podzamcze o puchar Every Can Counts.
Trasa biegu wytyczona została przez Książański Park Krajobrazowy. Uczestnicy biegu otrzymają napoje izotoniczne z limitowanej edycji puszek przekazanych przez Fundację RECAL – współorganizatora imprezy.
W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie akcja promująca…

Czytaj dalej
logo

Otwarte Mistrzostwa Włocławka w Badmintonie

2019-09-28 Włocławek, ul. Okrężna 2

3. Otwarte Mistrzostwa Włocławka Amatorów w Badmintonie.
Odbędą się zarówno dla dorosłych, jak i w kategorii dzieci w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodych Talentów.

Czytaj dalej
logo

Stomilkowa Liga Europy by night

2019-09-23 - 2019-09-28 Olsztyn, ul. Herdera 3

Turniej piłkarski dla dzieci w wieku 6-10 lat. Gra będzie się odbywać 3 na 3 bez bramkarza na małe bramki, dozwolony jeden zmiennik.

Czytaj dalej
logo

Turniej Piłkarski Dzikich Drużyn

2019-09-28 Augustów, ul. Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3

Turniej piłkarski-dzikich drużyn.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-28 Poznań, ul. Żonkilowa 34

Spotkanie z przedszkolakami/pokaz sprzętu sportowego do uprawiania rożnych dyscyplin sportu, gry i zabawy ruchowe.
Cel: zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej.
Na orliku - turnieje tenisa, tenisa stołowego, molkky, bule, bocce, mecze piłki nożnej od przedszkolaka do seniora.pokaz dawnych gier podwórkowych.

Czytaj dalej
logo

Piknik Rodzinny : ,,Z RODZINĄ - NA SPORTOWO, NA WESOŁO I EKOLOGICZNIE

2019-09-28 Lądek, ul. Ratyń 15a

W Pikniku Rodzinnym Z RODZINĄ - NA SPORTOWO, NA WESOŁO I EKOLOGICZNIE wezmą udział uczniowie, rodzice, mieszkańcy powiatu słupeckiego, gminy Lądek i społeczności lokalnej.
Celem jest zachęcenie do aktywności fizycznej poprzez zaangażowanie w różne działania takie jak: mecz w piłkę nożną, bieg na 6 km, wesołe zabawy w turnieju rodzinnym społeczności wiejskiej, integracja środowiska…

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli - Ochota

2019-09-28 Warszawa, ul. Aleja Bohaterów Września 9

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli Białołęka

2019-09-28 Warszawa, ul. ul. Modlińska 168

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

Total Trening dla Singli

2019-09-28 Gdańsk, ul. Aleja Grunwaldzka 229

Lubisz aktywność i jesteś otwarty/a na nowe znajomości? Wpadnij do nas spędzić miło czas i być może wyjść z Totalowego klubu nie tylko z lepszą formą, ale również z wartościowymi znajomościami!
Zasady gry są proste – na wejściu otrzymujesz totalową opaskę w kolorze, który będzie komunikował innym klubowiczom czy jesteś otwarty/a na trening w…

Czytaj dalej
logo

AKTYWNY TYDZIEŃ Z PIRAMIDA FITNESS CLUB

2019-09-23 - 2019-09-28 Tokarnia, ul. Tokarnia 757, 757

AKTYWNY TYDZIEŃ Z PIRAMIDA FITNESS CLUB
Przez cały tydzień mnóstwo atrakcji oraz możliwość poznania klubu i jego oferty:
dietetyk
porady instruktora
darmowe/pokazowe zajęcia fitness
zajęcia dla dzieci: gimnastyka korekcyjna, zajęcia taneczne
siłownia
strefa odchudzająca: vacu&roll
konkursy
degustacja suplementów

Przyjdź , zobacz, spróbuj i…

Czytaj dalej
logo

Tydzień sportu

2019-09-23 - 2019-09-28 Szczecin, ul. Wologoska 5

Przedszkolaki w tym roku wezmą udział w zajęciach z tańca, jogi, zapoznają się z różnymi rodzajami tańca i sztuki walki. Na koniec wezmą udział w biegu przedszkolaka organizowanym przez kuratorium w Szczecinie.

Czytaj dalej
logo

III Turniej Pożegnanie Lata 2019 o Puchar Prezesa MLUKS Orlik Kcynia w piłce ręcznej dziewcząt

2019-09-28 Kcynia, ul. ul. Wyrzyska 12

W ubiegłym roku w ramach inicjatywy BeActive zrealizowaliśmy dwa turnieje w piłce ręcznej dziewcząt „Pożegnanie lata 2018 – Turnieje o Puchar Prezesa MLUKS Orlik Kcynia”, które rozegrane zostały w dniu 23 września 2018 r. w kategoriach młodziczka (2004 i młodsze) oraz młodziczka młodsza (2006 i młodsze). W turniejach udział wzięły zaprzyjaźnione drużyny: MSPR Junak Włocławek,…

Czytaj dalej
logo

Osiedlowe Dzieciaki na medal

2019-09-28 Rzeszów, ul. Malczewskiego 13\23

W ramach Dnia Sportu zorganizujemy dla dzieci i młodzieży gry i zabawy ruchowe, konkursy, pogadanki na temat zdrowia i aktywnych form spędzania czasu wolnego. Imprezę chcemy zorganizować na świeżym powietrzu, boisku osiedlowym lub parku. Planujemy zorganizować imprezę dzienno-nocną.

Czytaj dalej
logo

W zdrowym ciele zdrowy duch!

2019-09-28 BORZYKOWO, ul. Wrzesińska, 101

Bieg rodzinny na dystansie 1 km i 5 km.
Chcemy by w biegu wzięło udział jak najwięcej uczestników i spędziło czas na świeżym powietrzu i na zabawie wśród znajomych i rówieśników. Oprócz biegu planujemy przygotować również inne atrakcje.

Czytaj dalej
logo

Biegiem Po Zdrowie

2019-09-28 Wodzisław Śląski (Balaton), ul. Bracka

Bieg i marsz nordic walking na dystansie od 3 do 5 km. Bieg dla dzieci na dystansie od 400-800m.

Czytaj dalej
logo

Sportomania

2019-09-23 - 2019-09-28 Paczewo, ul. Paczewo 69

Zajęcia sportowe dla dzieci w wieku szkolnym. Poza lekcjami dzieci albo się uczą albo się włóczą, dlatego ważne jest zagospodarowanie im czasu wolnego. Zajęcia skierowanie do dzieci w wieku szkolnym jako zajęcia pozalekcyjne.

Czytaj dalej
logo

Rajdowa Gmina Słupia Konecka

2019-09-28 Słupia, ul. 30A

Gmina Słupia Konecka tradycyjnie już od kilku lat W ramach zadania planje organizację rajdu rowerowego dla Mieszkańców Gminy Słupia Konecka. Udział w rajdzie będą mogli wziąć mieszkańcy w każdym wieku. Planowany odcinek do przejechania to około 30 km. Na zakończenie planowane jest zorganizowanie ogniska i skromnego poczęstunku dla uczestników.
Cele rajdu:
1.…

Czytaj dalej
logo

TURMAGEDDON

2019-09-28 Turek, ul. Parkowa 3

Integracyjny Bieg z Przeszkodami Turmageddon
2019-09-28 Turek, ul. Parkowa 3 godz. 10.00.

Integracyjny ekstremalny bieg z przeszkodami dla osób niepełnosprawnych „TURMAGEDDON” organizowany jest przez Stowarzyszenie "Kopernik Plus\" wspólnie ze stowarzyszeniem "Przyjaźni Dzieciom" . Bieg będzie odbywał się w parku miejskim im. Żerminy Składkowskiej w Turku w dniu 28.09.2019 r. o godz.…

Czytaj dalej
logo

Test Coopera dla Wszystkich

2019-09-28 Ostrołęka, ul. Traugutta 2

Zapraszamy do udziału w IV ostrołęckiej edycji Testu Coopera dla Wszystkich. Test Coopera odbędzie się na stadionie miejskim w Ostrołęce w dniu 28 września 2019 r. w godz. 9:00-14:00.
Jest to próba wysiłkowa, opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera, polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu. Ma na celu ocenę aktualnej kondycji fizycznej.
Czytaj dalej
logo

„Mamo, tato baw się razem z nami”

2019-09-27 - 2019-09-28 Ełk, ul. Suwalska 15

27 września zaprosimy dzieci i rodziców do wspólnej aktywności w postaci gier i zabaw ruchowych. Będzie to okazja do integracji i kształtowania sprawności. Wyżej, szybciej, dalej w duchu fair play.

Czytaj dalej
logo

V TURNIEJ MIAST

2019-09-28 Świętochłowice, ul. Chopina (boisko)

Turniej Piłkarski organizowany od 5 lat przez naszą Akademię, jest imprezą sportową mającą na celu promocję aktywności sportowej wśród osób dorosłych.
Do imprezy zgłaszają się amatorskie drużyny piłkarskie, które w duchu Fair Play, rywalizują ze sobą o puchar. Każda ze zgłoszonych drużyn w swojej nazwie posiada nazwę miasta, z którego się wywodzi.
W…

Czytaj dalej
logo

Bieg uliczny na 55 km oraz osiedlowy rajd rowerowy.

2019-09-28 Krotoszyn, ul. ul. Jagiełły 4

Celem wydarzenia jest propagowanie zdrowego i aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Wdrażania dzieci do uprawiania sportu, promocja szkoły w środowisku lokalnym oraz integrację środowiska lokalnego. Impreza przeznaczona dla wszystkich uczniów szkoły wraz z rodzinami. 28 września odbędzie się szkolny festyn w godzinach od 16.00 do 18.00. Wcześniej od 10.00 bieg uliczny (łącznie dla…

Czytaj dalej
logo

Festyn sportowo-rekreacyjny

2019-09-28 Kamieniec Ząbkowicki, ul. 12a/2

Festyn sportowo-rekreacyjny dla dzieci ze szkół w gminie Kamieniec Ząbk. Szereg konkurencji sportowych: wyścigi rzędów, tory przeszkód, sztafety pokoleń, trafianie piłką do celu. Mini turnieje w piłkę nożną i koszykówkę.

Czytaj dalej
logo

Turniej piłki nożnej

2019-09-28 Włocławek, ul. Papieżka

Turniej piłki nożnej.

Czytaj dalej
logo

Turniej Piłki Nożnej

2019-09-28 Bielice, ul. Bielice 120

Turniej Piłki Nożnej w kategorii 16+ na łączny limit 8 drużyn.

Czytaj dalej
logo

Turniej Piłki Nożnej dla Młodzieży

2019-09-27 - 2019-09-28 Wielka Łąka, ul. Wielka Łąka

Turniej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Kowalewo Pomorskie. Turniej z podziałem na kategorie wiekowe oraz z podziałem na płeć.

Czytaj dalej
logo

Rajd rowerowy

2019-09-28 Cielimowo, ul. Dębowa 25

Rajd rowerowy dla dzieci, jak i dorosłych.

Czytaj dalej
logo

Otwarty Turniej Piłki Nożnej

2019-09-27 - 2019-09-28 Trzebieszów, ul. Trzebieszów Drugi 89

Turniej piłki nożnej dla kilku grup wiekowych: dzieci, młodzież, dorośli.
Otwarty Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa KS Lesovia Trzebieszów.

Czytaj dalej
logo

Dobiegniew wyzwala energię

2019-09-23 - 2019-09-28 Dobiegniew, ul. Poznańska 5

ETS w naszej szkole będzie trwał cały tydzień. Codziennie odbywać się będą rozgrywki w różnych dyscyplinach sportowych. Poniedziałek zawody lekkoatletyczne, wtorek koszykówka, środa piłka nożna, czwartek siatkówka, piątek unihokej. Ponadto codziennie po lekcjach tańczymy zumbę dla chętnych. Podsumowaniem naszych działań będzie sobotni rajd nordic walking po Drawieńskim Parku Narodowym zakończonym wspólnym ogniskiem.Organizatorem będzie Uczniowski Klub…

Czytaj dalej
logo

Sportowo na wesoło

2019-09-28 Wieleń, ul. Gulcz, ul. Czarnkowska 10

Piknik rowerowo-rolkowy. Wydarzenie środowiskowe. Czas na aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Czemu nie rower, a jaki nie rower, to rolki albo wrotki, a kto nie ma kółek to kije.

Czytaj dalej
logo

Rodzinny Rajd Rowerowy

2019-09-28 Wieliszew, ul. Modlińska 60

W rajdzie rowerowym wezmą udział uczniowie klas 0-6 wraz z rodzicami i nauczycielami.
Trasa rajdu będzie podzielona na dwa warianty - krótszy dla młodszych uczestników, dłuższy dla starszych. Start i meta dla obu opcji rajdu, będą zlokalizowane w tych samych miejscach.
Po dotarciu na metę, na uczestników będzie czekała gorąca zupa oraz…

Czytaj dalej
logo

Roweriada

2019-09-28 Kwidzyn, ul. Warszawska 19

Zadanie obejmuje organizację, przygotowanie jak i przeprowadzenie rajdów rowerowych dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także jednego rajdu dwudniowego dookoła powiatu kwidzyńskiego dla grup turystycznych zainteresowanych zdobywaniem odznak turystycznych związanych z poznawaniem najbliższych okolic naszego miasta. Wiąże się też z zachęcaniem dzieci i młodzieży do aktywnego czynnego wypoczynku na łonie przyrody, a także z promocją…

Czytaj dalej
logo

IV Edycja Pucharu Prezesa ZKS 2019

2019-09-28 Warszawa, ul. Marymoncka 42

Zawody otwarte w strzelectwie sportowym obejmujące 7. konkurencji do wyboru:
1. Pistolet sportowy Psp20,
2. Pistolet centralnego zapłonu Pcz20,
3. Pistolet czarny proch Pcp10,
4. Karabin czarny proch Kcp10,
5. Karabin historyczny Khist5z8,
6. Pistolet historyczny Phist10z15,
7. IPSC Mini Rifle.

W dniu zawodów będzie…

Czytaj dalej
logo

Odlotowa sobota nad Zalewem Rzeszowskim

2019-09-28 Krasne, ul. Krasne 742

28 września 2019 roku uczniowie klas drugich i czwartych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krasnem aktywnie i wesoło spędzą czas nad Zalewem Rzeszowskim. Dzieci poznają nowe dyscypliny sportu, takie jak: wspinaczka na ściance, kajakarstwo, nordic walking. Będą miały również możliwość skorzystania z dobrze wyposażonego placu zabaw (tyrolka, pająk, zjeżdżalnie, zwinnościowy tor przeszkód). Impreza zostanie zakończona wspólnym ogniskiem…

Czytaj dalej
logo

Sobota na sportowo

2019-09-28 Rzeszów, ul. Kamińskiego 12

28 września 2019 roku uczniowie czwartych i piątych Szkoły Podstawowej Nr 2 W Rzeszowie aktywnie i wesoło spędzą czas nad Zalewem Rzeszowskim. Dzieci poznają nowe dyscypliny sportu, takie jak: wspinaczka na ściance, kajakarstwo, nordic walking. Będą miały również możliwość skorzystania z dobrze wyposażonego placu zabaw (tyrolka, pająk, zjeżdżalnie, zwinnościowy tor przeszkód). Impreza zostanie zakończona wspólnym…

Czytaj dalej
logo

ETS w Xtreme Fitness Przemyśl

2019-09-23 - 2019-09-28 Przemyśl, ul. Mickiewicza 28A

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

TURNIEJ SIATKÓWKI PRACOWNIKÓW GDAŃSKICH PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

2019-09-28 GDAŃSK, ul. LAWENDOWE WZGÓRZE 5

TURNIEJ SIATKÓWKI DLA NAUCZYCIELI,PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY, PROMOCJA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ.

Czytaj dalej
logo

Piknik Sportowy

2019-09-24 - 2019-09-28 Lipinki, ul. Lipinki 48

Zawody Lekkoatletyczne,
Turniej Piłki Ręcznej,
Turniej Szachowy,
Rajd Rowerowy.

Czytaj dalej
logo

Lubelski Bieg Nieustraszonych- Nowe Rozdanie

2019-09-29 Lublin, ul. ul. Filaretów 44 pok. 315

Już 29 września zapraszamy Was na Lubelski Bieg Nieustraszonych- Nowe Rozdanie!
Lubelski Bieg Nieustraszonych to niekonwencjonalna impreza biegowa, dzięki której swoich sił spróbować mogą zarówno miłośnicy biegania jak i sportów ekstremalnych. Uczestnik decydujący się na udział w naszym biegu ma gwarancję przeżycia niezapomnianej przygody.
Na każdego uczestnika, który ukończy bieg będzie czekał…

Czytaj dalej
logo

Dzień Sportu 2019

2019-09-29 Modła Królewska, ul. 35

Dzień Sportu w Modle Królewskiej
29 września br. na boisku Szkoły Podstawowej w Modle Królewskiej planowana jest XVII edycja Dnia Sportu. Tegoroczne zmagania organizujemy pod hasłem: „Olimpijski bieg i marsz po zdrowie: od przedszkolaka do seniora”. W programie przewidujemy wiele atrakcji takich jak spotkania z gwiazdami polskiego sportu, biegi przełajowe czy marsz Nordic Walking.…

Czytaj dalej
logo

Festiwal Sportu #BEACTIVE w Dębicy

2019-09-29 Dębica, ul. Strumskiego

Czwarta edycja Festiwalu Sportu #BEACTIVE w Dębicy organizowana w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Piknik sportowy tym razem odbędzie się w Parku Jordanowskim, w którym znajdują się również boiska typu Orlik, miasteczko rowerowe, siłownia w plenerze. Impreza ma za zadanie promocję lokalnych klubów i stowarzyszeń sportowych, integrację środowiska sportowego z okolic Dębicy i promowanie aktywnego wypoczynku…

Czytaj dalej
logo

Sportowe dni z GOSiR-em

2019-09-23 - 2019-09-29 Wodzisław, ul. Szkolna 2a

- 23.09.2019 r. (poniedziałek) godz. 17.00
Turniej tenisa stołowego 10-15 lat,
- 25.09.2019 r. (środa) godz. 17.00
Turniej siatkonogi pojedynczej 15+,
- 27.09.2019 r. (piątek) godz.17.00
Turniej strzelecki 15+,
- 29.09.2019 r. (niedziela) godz. 15.30
Turniej piłki nożnej dla dzieci 7-12 lat.


Czytaj dalej
logo

Rodzinny bieg przełajowy

2019-09-29 Lipnica Murowana, ul. Lipnica Murowana 302

Spotykamy się w Lipnicy Murowanej. Całymi rodzinami przebiegniemy wspólny dystans. Rodzice z dziećmi, dziadki z wnukami :) Cel jest jeden - dobiec do mety i wspólnie świętować ETS.

Czytaj dalej
logo

Chodź po zdrowie

2019-09-27 - 2019-09-29 Lidzbark, ul. Brzozowa, 8

Mini Spartakiada z różnych dyscyplin sportu. Piłka nożna, siatkówka i tenis ziemny oraz biegi na orientację.

Czytaj dalej
logo

Europaragedon w plenerze

2019-09-28 - 2019-09-29 Kielce, ul. Zdrojowa 24/30

EUROPARAGEDON W PLENERZE:
-28-29 września 2019 Kielce i woj. świętokrzyskie,

28 września - RYNEK W Kielcach
29 września - PIKNIK SPORTOWY w Trzcińcu k/Jędrzejowa

„Europaragedon w plenerze” to wydarzenie, którego celem jest promocja aktywności osób niepełnosprawnych, a także sportu jako doskonałego narzędzia aktywizacji osób wykluczonych społecznie. Odbędzie…

Czytaj dalej
logo

Turniej Rodzinnej Piłki Nożnej

2019-09-23 - 2019-09-29 Gdynia, ul. ul. Kaliska 35/A

Kampania Sportu Rodzinnego
1. Przyjmujemy zgłoszenia rodzin chętnych do gry w piłkę nożną
2. Kwalifikujemy do kategorii wiekowych ( wiek dzieci
kl 1-4, kl5-8, młodzież liczymy jako dorosłych)
3. Rozgrywamy turniej piłki nożnej - każdy z każdym po 2-3 mecze codziennie
4. Finał 29-09-2019 może być rozegrany nocą…

Czytaj dalej
logo

NIE TYLKO DLA ORŁÓW

2019-09-23 - 2019-09-29 SZCZECIN, ul. ŚWISTACZA 17/1

Cykl imprez piłkarskich dla dorosłych i dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych, mini turnieje dzieci oraz konkursy:
-król dryblingu,
-drybling rodzinny,
-strzały na celność,
-bramka celnościowa,
-football curling,
-piłkarskie kręgle,
-pomiar szybkości strzału.


Czytaj dalej
logo

Pierwsze kroki w skałach

2019-09-29 Jerzmanowice, ul. Gościniec 133a

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 29 września (niedziela) zapraszamy małych i dużych na Łabajową, gdzie każdy będzie mógł spróbować swoich sił we wspinaczce skalnej.

Zapewniamy sprzęt, opiekę instruktorską oraz dobrą zabawę.

12:00 - 16:30 wspinamy się :)
17:00 - ognisko

W razie brzydkiej…

Czytaj dalej
logo

I Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego - 29 września 2019 r.

2019-09-29 Kcynia, ul. ul. Wyrzyska 12

I Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego, przewidziany jest na ok. 150 zawodników, którzy rywalizować będą w dwóch kategoriach wiekowych: młodzik (chłopcy i dziewczyny) oraz żak (chłopcy i dziewczyny). Tenis stołowy to najmłodsze dziecko w naszym klubie. Sekcja działa od jesieni 2018 roku, a nasze zawodniczki już odnoszą sukcesy w skali ogólnopolskiej. Chcemy zachęcić dzieci i…

Czytaj dalej
logo

TYDZIEŃ SPORTU I ZDROWIA W GMINIE WĘGORZYNO

2019-09-23 - 2019-09-29 Węgorzyno, ul. Węgorzyno Stadion Miejski ul.Kosciuszki

Tydzień sportu i zdrowia w gminie Węgorzyno to kolejny cykl imprez skierowanych do wszystkich mieszkańców. W ramach tego cyklu odbędą się miedzy innymi: poranne marsze Nordic Walking 23, 24, 25, 26, 27 września 2019, w których wezmą udział wszyscy chętni mieszkańcy ze szczególnym uwzględnieniem pracowników Urzędu Miejskiego. 26 września odbędzie się 7-ma Jesień biegowa pod…

Czytaj dalej
logo

Pieczony ziemniak

2019-09-29 Radzyń Podlaski, ul. Sikorskiego 15a

Impreza mająca charakter prozdrowotny jednocząca mieszkańców miasta Radzyń Podlaski w różnym wieku. Przewidywane są zawody i konkurencje sportowe.

Czytaj dalej
logo

Gry i zabawy

2019-09-24 - 2019-09-29 Włocławek, ul. Gniazdowskiego 7

Gry i zabawy z elementami piłki nożnej i koszykówki.

Czytaj dalej
logo

Turniej tenisa ziemnego ,, SOLEC OPEN ,,

2019-09-28 - 2019-09-29 Solec Kujawski, ul. 23 Stycznia

,,Solec Open 2019"
28-29.09.2019 r. odbędzie się turniej tenisa ziemnego ,,Solec Open 2019".
Jest to siódma edycja turnieju i z roku na rok osiąga coraz większą popularność.
Zagramy w 4 kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców:
-dzieci do 11 lat,
-dzieci do 15 lat,
-młodzież do 18,
-open.

Czytaj dalej
logo

MIĘDZYNARODOWY DZIECIĘCY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROMINTA CUP

2019-09-29 GOŁDAP, ul. STADIONOWA 51

Międzynarodowy Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej ROMINTA CUP rozgrywany z udziałem dzieci i młodzieży z Rosji, Litwy i Polski na boiskach piłkarskich jest wydarzeniem promującym zdrowy tryb życia z szczególnym uwzględnieniem odciągnięcia młodych osób od telefonów, telewizorów oraz wszelkiego rodzaju używek.

Czytaj dalej
logo

II Nocny Rajd Rowerowy

2019-09-28 - 2019-09-29 Radomsko, ul. Starowiejska, 9/8

II Nocny Rajd Rowerowy to rajd rekreacyjny dla mieszkańców naszego miasta.
W rajdzie uczestniczyć będą dzieci, młodzież oraz dorośli.
Jest to druga edycja tego wydarzenia, pierwsza miała miejsce w 2018 roku.

Czytaj dalej
logo

ŻYJ AKTYWNIE - MYŚL POZYTYWNIE

2019-09-29 CHORZÓW, ul. ul. Ratuszowa 13a/3

"OPERACJA SKRZYCZNE 2019"
Wycieczka turystyki kwalifikowanej dla całych rodzin, zamieszkujących miasto Świętochłowice i okolice.
Trasa wycieczki przebiega w Beskidzie Śląskim, trasą z Buczkowic na najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego – SKRZYCZNE 1257 m n.p.m.
Szlak trasy na mapie: https://mapa-turystyczna.pl/route/5e9s
Wycieczka organizowana jest w ramach projektu "ŻYJ AKTYWNIE – MYŚL POZYTYWNIE", współfinansowanego przez…

Czytaj dalej
logo

Europejski tydzień sportu

2019-09-23 - 2019-09-29 Rybnik, ul. Zebrzydowicka 1

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Ossona Cup - Lato 3

2019-09-29 Częstochowa, ul. Legionów

Bieg przełajowy z limitem czasu 6h.
Pokonujesz od 1 do 15 okrążeń liczących 4,29 km.
Zwycięża osoba, która pokona więcej okrążeń.
Dla każdego uczestnika pamiątkowy medal.


Czytaj dalej
logo

Oldboy CUP

2019-09-29 Łomża, ul. Sikorskiego

Turniej dla osób powyżej 35 roku życia.

Czytaj dalej
logo

Mini Maraton MTB Jesień w Mieście Cudów

2019-09-29 Bardo, ul. Skalna

Jubileuszowa 10 Edycja maratonu MTB Jesień w Mieście Cudów. Zawody na trzech dystansach: MEGA - 35 km, MINI - 20 km, FAMILY - 5 km, zawody dla najmłodszych na dystansie 400-600m. Zawody dostępne dla każdego, trasy poprowadzone po malowniczych ścieżkach Gór Bardzkich z fragmentami nowych ścieżek typu single track.

Czytaj dalej
logo

XIII Bieg Kościuszki

2019-09-29 Kalisz, ul. Jagodowa 9, 1

Bieg Kościuszki to święto sportu dla Kaliskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Również jest Bieg Open i Mistrzostwa Kalisza Nauczycieli.
Biegają wszyscy od maluchów po seniorów.
Każdy znajdzie coś dla siebie.
Nauczyciele mają również swój Bieg, gdzie dają przykład swoim podopiecznym.
Jest to Bieg organizowany przez szkołę i jak…

Czytaj dalej
logo

Turnieje piłkarski dla dzieci i młodzieży w piłkę nożną

2019-09-23 - 2019-09-29 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 35/18

W okresie Europejskiego Tygodnia Sportu organizacja meczy i zawodów piłkarskich dla dzieci i młodzieży z Rumi i okolic przy współpracy z miejskimi klubami sportowymi, Urzędem Miasta w Rumi oraz trenerami i nauczycielami wychowania fizycznego z pobliskich szkół.
Wszystkie imprezy odbywać się będą na Boisku Sportowym Orlik 2012 w Rumi Janowie przy ulicy Stoczniowców 6.

Czytaj dalej
logo

GALA SPORTU

2019-09-29 GÓRA KALWARIA, ul. SOBIKÓW 28E, 28E

Wydarzenie sportowe w formie gali, która odbędzie się 29.09 od 18.00 do 22.00 na Hali Sportowej przy ul. P.J. Białka 7 w Górze Kalwarii. Podczas wydarzenia zaprezentują się w formie pokazów ( karate, boks, kickboxing, zapasy, capoeira, aikido, taniec) kluby sportowe działające na terenie miasta i gminy.
Wydarzenie wspierane przez Urząd Miasta i Gminy,…

Czytaj dalej
logo

60 Gniewkowski Rajd Rowerowy

2019-09-29 Gniewkowo, ul. Dworcowa 5

Rajd rowerowy dla amatorów

Czytaj dalej
logo

XIII Rajd Edukacyjny

2019-09-29 Zgierz, ul. Pl. Jana Pawła II 16

XIII Rajd Edukacyjny odbywa się co roku i bierze w nim udział coraz więcej dzieci, odbywa się na terenach miejskich i pozamiejskich - ilość ok. 250 osób.
29 września na terenie Miasta.

Czytaj dalej
logo

Freestyle Day

2019-09-30 Busko-Zdrój, ul. Kopernika 17

Podczas planowanego wydarzenia sportowego pn. Freestyle Day dzieci w Niepublicznym Przedszkolu Artystyczno-Językowym "Słoneczko" odwiedzi Paweł "Kid" Kidoń - trzykrotny Mistrz Polski i Mistrz Świata Basketball Freestyle. O jego niezwykłych umiejętnościach można było usłyszeć między innymi w TMZ, Dzień Dobry TVN, TVP Polonia, Radio Czwórka, Eska TV, a nawet BBC News! Jako gość specjalny wydarzenia poprowadzi…

Czytaj dalej
logo

Rozpoczęcie sezonu fitness z Kiko+

2019-09-23 - 2019-09-30 Głogów, ul. Piłsudskiego 19

I DZIEŃ 23/09
MARATON FITNESS:

1. Fit And Jump
2. Smukłe uda i pośladki
3. deepWORK
4. bodyART
5. Kettle
6. Trening obwodowy/cross/funkcjonalny
7. Trening dla matek po porodzie
8. Pilates/joga/ZK/ stretching

DZIEŃ II 25.09
KONKURENCJE DLA KLUBOWICZÓW:

Czytaj dalej
logo

W zdrowym ciele, zdrowy ŻAK

2019-09-23 - 2019-09-30 Oława, ul. Żołnierzy Armii Krajowej 9

Przez cały tydzień w placówce przedszkolnej będą odbywać się zabawy sportowe, pomiary lekkoatletyczne, biegi przełajowe.
Zabawy inspirowane metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne.

Czytaj dalej
logo

Kierunek- zdrowie

2019-09-23 - 2019-09-30 Cedry Wielkie, ul. ul.Osadników Wojskowych 28

23.09-30.09 2019 r.
- Spacer (nordic walking) szlakami Żuławskimi,
- Wycieczka rowerowa nowymi ścieżkami rowerowymi,
- Przerwy na wesoło (aerobik, zumba dla chętnych),
- Dzień Sportu dla maluchów,
- Pomoc mierzona kilometrami - udział w akcji,
- Pierwsza Pomoc - to takie proste i takie ważne (promowanie nauki prowadzenia…

Czytaj dalej
logo

Mistrz jazdy na rolkach

2019-09-23 - 2019-09-30 Siedlec Duży, ul. Jana Pawła II 34

Uczniowie szkoły wezmą udział w konkursie jazdy na rolkach. Zostanie zorganizowany tor na boisku szkolnym. Konkurs odbędzie się w kategoriach dziewcząt i chłopców oraz klas młodszych i starszych. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Konkurs ma na celu zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego spędzania czasu również po szkole.

Czytaj dalej
logo

Międzyklasowy Turniej w Piłkę Nożną o Mistrzostwo Szkoły

2019-09-23 - 2019-09-30 Gdańsk, ul. Topolowa 7

Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Szkoły i Puchar Przechodni "Topolówki" 23.09.2019 - 30.09.2019 r.

Czytaj dalej
logo

Treningi aikido

2019-09-23 - 2019-09-30 Suwałki, ul. Antoniewicza 5

- 23.09 17.30-18.30 trening aikido dzieci 8-13 lat, 18.30-20.00 trening aikido - młodzież i dorośli,
- 25.09 17.30-18.30 trening aikido dzieci 8-13 lat, 18.30-20.00 trening aikido młodzież i dorośli,
- 27.09 17.30-18.30 trening aikido dzieci 4-7 lat, 18.30-19.30 samoobrona kobiet,
- 30.09 17.30-18.30 trening aikido dzieci 8-13 lat, 18.30-20.00 trening aikido młodzież…

Czytaj dalej
logo

Trening na milonie

2019-09-23 - 2019-09-30 Poznań, ul. Keplera

Prozdrowotny trening siłowo-wytrzymałościowy dla osób w każdym wieku.

Czytaj dalej
logo

Aerobik dla seniorów

2019-09-23 - 2019-09-30 Stegna, ul. Jana Dlugosza, 1

Zajęcia mają na celu zachęcić seniorów do aktywności fizycznej, będą się odbywały 2 razy w tygodniu w sali gimnastycznej.

Czytaj dalej
logo

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU „SPORTOWY ZAWRÓT GŁOWY”

2019-09-23 - 2019-09-30 Stargard, ul. Kuśnierzy 7

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w dniach 23.09 – 30.09.2019 r. w naszej szkole odbędzie się tygodniowy cykl zajęć rekreacyjno-sportowych. Podczas trwania sportowego tygodnia zaprosimy do naszej szkoły osoby uprawiające sport zarówno zawodowo, jak i hobbystycznie.
Zaplanowano następujące wydarzenia sportowe:
Lekkoatletyczna Olimpiada Malucha – rywalizacja w konkurencjach sprawnościowych – klasy 0 –…

Czytaj dalej
logo

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkoły

2019-09-23 - 2019-09-30 Linia, ul. Szkolna 1

Kolejny raz nauczyciele wychowania fizycznego w szkole w Linii, zorganizują Europejski Tydzień Sportu, w ramach którego odbędą się zawody lekkoatletyczne, turniej w "Dwa Ognie".

Czytaj dalej
logo

Sportowe przerwy.

2019-09-23 - 2019-09-30 Kędzierzyn-Koźle, ul. Sławięcicka, 96

Uczestnicy w grupach będą mieli za zadanie wypromować wylosowaną dziedzinę sportu.

Czytaj dalej
logo

Sportowa Dziesiątka

2019-09-23 - 2019-09-30 Kędzierzyn Koźle, ul. Szkolna 3

1. BIEGAĆ KAŻDY MOŻE BIEGI PRZEŁAJOWE KLAS I-III,IV-VI, VII-VIII,
2. FITNESS DLA RODZICÓW,
3. AKTYWNA PRZERWA -ZAJĘCIA RUCHOWE NA PRZERWACH,
4. MISTRZOWIE SIATKÓWKI - TURNIEJ,
5. SPORT W OCZACH DZIECI - KONKURS PLASTYCZNY.

Czytaj dalej
logo

Aktywny Cynków

2019-09-23 - 2019-09-30 Cynków, ul. Strażacka 1

Cykl imprez rekreacyjno-sportowych dla uczniów i rodziców w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, siatkówka, biegi przełajowe, tenis stołowy.

Czytaj dalej
logo

Biegam bo lubię

2019-09-30 Biłgoraj, ul. ul.Targowa 15

"Biegam bo lubię" 30.09.2019r. – godz 19:00.
Głównym celem zajęć jest zachęcanie mieszkańców do uprawiania sportu, a tym samym dbanie o zdrowie i kondycję fizyczną. W zajęciach uczestniczyć mogą osoby w każdym wieku, niezależnie od wytrenowania. Także ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem.
Oprócz samych ćwiczeń można skorzystać z ciekawych porad…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Bieruń, ul. Krakowska 30

Organizacja zajęć o charakterze sportowym.

Czytaj dalej
logo

„Europejski Tydzień Sportu w Lubartowie”

2019-09-23 - 2019-09-30 Lubartów, ul. Lubelska 97a

„Europejski Tydzień Sportu w Lubartowie”
Organizacja kilku wydarzeń turystyczno-rekreacyjno-sportowych dla każdego w każdym wieku, które odbędą się w dniach 23-30.09.2019 r. m.in. na Placu Przed Ratuszem w Lubartowie, w Szkole Podstawowej nr 1.
Rowerowy tor przeszkód dla uczniów szkół podstawowych, Turniej Siatkówki Amatorskiej Mężczyzn, spływ kajakowy na rzece Wieprz.

Czytaj dalej
logo

Poznaj Mistrza w swojej szkole

2019-09-23 - 2019-09-30 Stare Miasto, ul. Szkolna 11

Poznaj Mistrza w swojej szkole
Akcją chcemy objąć 1087 staromiejskich uczniów, którzy będą mieli możliwość potrenować na gminnych obiektach z miejscowymi mistrzami. Będzie to promocja aktywności wśród rówieśników, którzy codziennie pokonują różne trudności na drodze mistrzowskiej.


Czytaj dalej
logo

Chcemy być zdrowi, sprawni i silni - piknik sportowy

2019-09-23 - 2019-09-30 Medyka, ul. Medyka 292

Piknik od dla wszystkich grup wiekowych, począwszy od przedszkolaków, a kończąc na seniorach. W trakcie imprezy mini turniej piłki nożnej, gry i zabawy sportowe dla dzieci i młodzieży, konkurencje dla dorosłych. Wspólny aerobik, oraz instruktarz z Nordic Walking.

Czytaj dalej
logo

RUGBY TAG na zajęciach wychowania fizycznego w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Chorzów, ul. 11 Listopada 21

RUGBY TAG
na zajęciach wychowania fizycznego w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu

Rugby Tag to możliwość świetnej zabawy i trenowania dla dzieci i młodzieży.
W tej formie Rugby zawodnicy przystępując do gry są wyposażeni w paski, do których przymocowane są na rzepach szarfy nazywane „Tagami”. Zgodnie z przepisami do gry…

Czytaj dalej
logo

Jesteśmy aktywni razem

2019-09-23 - 2019-09-30 Bydgoszcz, ul. Hutnicza 89

W ciągu tygodnia - mecze piłki nożnej (dorośli i starsi uczniowie), mecze rugby tag (dzieci 10 - 12 lat), zajęcia aerobiku (dorosłe kobiety).

Czytaj dalej
logo

Mecz Międzypokoleniowy

2019-09-30 Wielowieś, ul. Szkolna 12

Mecz piłki nożnej dzieci kontra rodzice, następnie składy mieszane. Celem turnieju jest pokazanie współpracy międzypokoleniowej oraz szerzenie zasady fair-play.

Czytaj dalej
logo

Turnieje speedminton badminton tenis ziemny

2019-09-23 - 2019-09-30 Włocławek, ul. Ostrowska 4m1

Podczas Europejskiego Tygodnia Sportu zostały zaplanowane Turnieje speedminton, badminton, tenis ziemny.

Czytaj dalej
logo

Aktywni od juniora do seniora-wydarzenia rekreacyjno-sportowe dla róznych grup wiekowych

2019-09-23 - 2019-09-30 Waśniów, ul. ul. Ostrowiecka 12

Zorganizowane zostaną 4 wydarzenia rekreacyjno-sportowe dla różnych grup wiekowych:
1. Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży-23.09 i 26.09.2019-boisko przy hali sportowej,
2. Nordic Walking dla dorosłych - 24.09 i 26.09.2019 - teren Gminy Waśniów, 3. Rajd pieszy na Święty Krzyż dla seniorów-25.09.2019,
4. Gry i zabawy rekreacyjno-sportowe dla…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Tarnów, ul. Widok 29

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Na sport i zabawę zawsze jest czas.

2019-09-23 - 2019-09-30 Toruń, ul. Bema 66

Uczniowie klas IV-V po zakończonych lekcjach przestrzegając zasad fair play grać będą w ,,Dwa Ognie'' oraz ,, Łapacz-a''.
Na długich przerwach, starsi uczniowie po wcześniejszym zgłoszeniu drużyn, rywalizować będą na murawie ,,Piłkarzyków stołowych''. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy z logo ,,BeActive''a pamiątkowe zjęcia na szkolnej stronie będą przypominały, że... Na sport i zabawę zawsze…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w Wiązownicy

2019-09-23 - 2019-09-30 Wiązownica, ul. Jarosławska 111

Turnieje, gry i zabawy dla najmłodszych.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Ruda Śląska, ul. Drozdów 1

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Tydzień zdrowy i sportowy

2019-09-23 - 2019-09-30 Dębno, ul. Knurów, 46

Tydzień zdrowy i sportowy!
Przez cały tydzień moc aktywności w naszej szkole:
GRY I ZABAWY DLA NAJMŁODSZYCH
ZABAWY DLA DZIECI Z RODZICAMI
FITNESS DLA MŁODZIEŻY
FITNESS DLA RODZICÓW
WYCIECZKA ROWEROWA
NORDIC WALKING
ANIMACJE RUCHOWE
ZDROWE PRZEKĄSKI
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM
KONKURS SKOKÓW NA SKAKANCE


Czytaj dalej
logo

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU W BUKOWNIE

2019-09-23 - 2019-09-30 Bukowno woj. małopolskie, ul. Spacerowa 1

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbędą się:
- Biegi dla dzieci i młodzieży (dystans od 400m - 1000m),
- Runball - zawody (biegam i chodzę w kuli dystans 50m),
- Sport na wesoło (zawody dla przedszkolaków),
- Gry i zabawy z piłką.

Czytaj dalej
logo

Z piłką nożną za pan brat

2019-09-23 - 2019-09-30 Szczecin, ul. Kablowa 14

Cykl festynów i turniejów piłki nożnej w okresie 23-30.09.2019 na boisku przyszkolnym przy Szkole Podstawowej nr 39. Festyny i turnieje będą miały charakter ogólnodostępnych festynów i turniejów dla dzieci, młodzieży i dorosłych połączonych z grami i zabawami z piłką, nauką techniki piłkarskiej, pomiarem umiejętności indywidualnych. Zorganizowane zostaną festyny sportowe wraz z cyklem turniejów, zabaw i…

Czytaj dalej
logo

Biegi przełajowe

2019-09-30 Zgierz, ul. Plac Jana Pawła II 16

Raz w roku organizujemy biegi przełajowe, w których bierze udział coraz większa ilość osób, ilość ok. 200 osób.
30 września na obiekcie MOSiR w Zgierzu.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w rumskiej SP10

2019-09-23 - 2019-09-30 Rumia, ul. Górnicza 19

Podczas Tygodnia sportu planujemy, m.in.
1- Biegi na orientacje,
2- zajęcia, mecze rugby z udziałem władz miasta,
3- zajęcia z zumby dla całej społeczności szkolnej wraz z zaproszonymi rodzicami,
4- zawody szkolne z koszykówki- konkurencje międzyklasowe,
5- zawody szkolne z siatkówki- konkurencje międzyklasowe,
6- konkurencje sportowe…

Czytaj dalej
logo

Aktywni Piwniczanie

2019-09-23 - 2019-09-30 Piwniczna-Zdrój, ul. u. Krynicka 2

W ramach ETS przeprowadzone będą codziennie w godz. 10.30 i 11.30 aktywne przerwy. Dzieci i młodzież w dwóch grupach podczas długich przerw (15 minut) we współpracy z samorządem uczniowskim będą tańczyć tańce regionalne. Następnie w:
23.09.19. od godz. 16.00-19.00-odbedzie się Gminny Rodzinny turniej Siatkówki,
24.09.19- od godz. 16.00-18.00- Gminne zawody wspinaczkowe na…

Czytaj dalej
logo

My dzieciaki z przedszkola „Bajka” w Radzionkowie jesteśmy BeActive!

2019-09-23 - 2019-09-30 Radzionków, ul. Kużaja 15

Sport to zdrowie każdy to wie, pięknie wyglądać każdy też chce. 
Chcemy i my!
Bierz się za biegi, pompki i skoki, dzieli cię tylko od tego dwa kroki dołącz do naszej sportowej bajki – my dzieciaki z przedszkola „Bajka” jesteśmy BeActive.

Na wydarzenie składa się tygodniowy cykl zajęć prowadzonych w…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Nowy Targ, ul. Ludźmierska 26 A

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Europejski tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Chorzów, ul. Ks. J. Gałeczki 30

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Stawiamy na sport

2019-09-23 - 2019-09-30 Lipie, ul. Lindów 42

Od początku roku szkolnego promujemy aktywność fizyczną, zachęcamy uczniów i dzieci przedszkolne do masowego biegania poprzez udział zawodach i uprawnia innych dyscyplin sportu. Chętni - aktywni zapisują się na zajęcia SKS, gdzie będą poznawać nowe dyscypliny, np. Speedball czy Teakwondo. Zachęcamy do aktywności fizycznej jako alternatywy aktywności komputerowej.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Warszawa, ul. Ulica Klaudyny 8

W dniach 23.09.2019 - 30.09.2019 r. Przedszkole 346 "Pod Kasztanem" po raz trzeci z wielkim rozmachem rozpoczyna ETS. Przygotowaliśmy szereg ciekawych zadań i konkurencji sportowych dla dzieci aby zachęcić do promowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Jesteśmy i nadal chcemy być BeActive!

Czytaj dalej
logo

Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Strzegocin 4, ul. Strzegocin 4

W dniach od 23 do 30 września, każda chętna osoba wykonuje rzuty do kosza z określonego miejsca . Miejsce wyznacza animator ze względu na wiek uczestnika. Każdego dnia prowadzona jest klasyfikacja pierwszej 10 uczestników. Po siedmiu dniach wyniki są sumowane.
Punktacja za każdy dzień zawodów:
I miejsce -10 pkt
II miejsce…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 120

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Sochaczew, ul. Warszawska 37

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Płońsk, ul. Wyszogrodzka 59

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w Xtreme Fitness Krosno

2019-09-23 - 2019-09-30 Krosno, ul. Podkarpacka 3c

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness
Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Bytom, ul. Krakowska 21

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Brzesko, ul. Przy Rondzie 3

- Zajęcia fitness,
- Konkursy z nagrodami,
- Konsultacje dietetyczne oraz trenerskie.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Białogard, ul. Moniuszki 29

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness
Czytaj dalej
logo

Europejski Tygodzień Sportu w Xtreme Fitness

2019-09-23 - 2019-09-30 Tarnowskie Góry, ul. Wojska Polskiego 4

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Aktywni w sporcie - aktywni w życiu

2019-09-23 - 2019-09-30 Busko-Zdrój, ul. ul. Janusza Korczaka 13

Europejski Tydzień Sportu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju
Harmonogram wydarzeń sportowych w dniach 23.09.2019-30.09.2019 w szkole:
• 23 września – Turniej Gier i Zabaw klasy I,
• 24 września – rozgrywki klas II i III w „Dwa Ognie”,
• 25 września – Aktywne przerwy,


Czytaj dalej
logo

2019-09-23 - 2019-09-30 Międzyrzec Podlaski, ul. Rudniki 2

W organizację wydarzeń sportowych zaangażowani są uczniowie, nauczyciele, rodzice. Oddziały przedszkolne będą miały konkurencje sportowe w postaci gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz konkurencję dla opiekunów – rzut do kosza. Kl. I – III: Integrujemy się na sportowo – gry i zabawy integracyjne dzieci i rodziców; ,,Gra o mistrzostwo”- zespołowe gry sportowe, ,,Wygrana to…

Czytaj dalej
logo

Przedszkolaki na sportowo- ETS zdrowy jest!

2019-09-23 - 2019-09-30 Gliwice, ul. Sienkiewicza 9

Aktywny tydzień w naszym przedszkolu:
- uroczyste rozpoczęcie Tygodnia Sportu z wręczeniem Kart Aktywności Fizycznej (wpisywanie z rodzicami wszelkich działań ruchowych poza placówką przedszkolną),
- dekoracje placówki o tematyce sportowej,
- Tajemnice Sportu- zajęcia w poszczególnych grupach przedszkolnych na podstawie książki Janusz Jabłońskiego "Jak to działa?- sport" (odpowiedź na pytania np.co oznaczają…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Skawina, ul. 29 listopada 21

- Zajęcia fitness,
- Konkursy z nagrodami,
- Konsultacje dietetyczne oraz trenerskie.

Czytaj dalej
logo

TYDZIEŃ SPORTU W SP 5

2019-09-23 - 2019-09-30 Biłgoraj, ul. Nadstawna 62A

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w dniach 23.09–30.09.2019 r. w naszej szkole odbędzie się tygodniowy cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych. Nasza szkoła jest otwarta na zmiany i chętnie wychodzi naprzeciw potrzebom "ucznia nowoczesnego".Zdrowie jest dla nas celem nadrzędnym, a zdrowy styl życia jest najlepsza droga do jego realizacji. Od majmlodszych lat należy zadbać o właściwy sposób żywienia…

Czytaj dalej
logo

Gminne Zmagania Sportowe dla Przedszkolaków

2019-09-30 Wodzisław, ul. Szkolna 3

Gminne Zmagania Sportowe dla Przedszkolaków będą angażowały placówki przedszkolne z terenu gminy. Każda placówka zgłasza 5-osobowe drużyny, które będą zmagały się w sportowych konkurencjach (skoki, bieg, rzut, itp.). Głównym założeniem jest dobra wspólna zabawa, dlatego wszyscy uczestnicy są zwycięzcami.

Czytaj dalej
logo

Europejski tydzień sportu w Xtreme

2019-09-23 - 2019-09-30 Wadowice, ul. Wojska Polskiego 70

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness
Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Jastrzębie-Zdrój, ul. 1 Maja 32

Dzień I --> konsultacje + treningi personalne

Dzień II --> konsultacje + treningi dietetyczne

Dzień III --> szkolenie z trenerami dla osób, które pierwszy raz są na siłowni "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

Dzień IV --> maraton zajęć fitness

Dzień V -->…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Chrzanów, ul. Sądowa 8

Dzień I --> konsultacje + treningi personalne

Dzień II --> konsultacje + treningi dietetyczne

Dzień III --> szkolenie z trenerami dla osób, które pierwszy raz są na siłowni "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

Dzień IV --> maraton zajęć fitness

Dzień V -->…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Gliwice, ul. Żwirki i Wigury 66

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w Przedszkolu

2019-09-23 - 2019-09-30 Borowie, ul. Głosków 29

Dzieci z Przedszkola "Kubuś Puchatek" w Głoskowie będą aktywnie spędzać czas. Odbędą się m.in. zabawy ruchowe na powietrzu, gry sportowe, bieg oraz zostanie rozegrany mecz piłki nożnej.

Czytaj dalej
logo

Tydzień sportu w SOSW w Koninie

2019-09-23 - 2019-09-30 konin, ul. Kaliska 19

Podczas Europejskiego Tygodnia Sportu w dniach 23.09–30.09.2019 r. w SOSW w Koninie odbędzie się tygodniowy cykl zajęć sportowo-rekreacyjnych. Nasza szkoła jest otwarta na zmiany i chętnie wychodzi naprzeciw potrzebom ucznia. Zdrowie jest dla nas celem nadrzędnym, a zdrowy styl życia jest najlepsza droga do jego realizacji. Znajdziemy również czas na kształtowanie właściwych relacji miedzy rówieśnikami.…

Czytaj dalej
logo

Zumbowy Dzień Chłopca

2019-09-30 Budzisław Kościelny, ul. ul. ks. Rawickiego, 3

Mając na uwadze znaczenie ruchu dla zdrowia uczniów naszej szkoły w dniu 30.09.2019 r. podejmiemy działanie, które pozwoli uczniom aktywnie spędzić wieczór. Proponujemy integracyjną imprezę dla wszystkich uczniów szkoły – Nocną Zumbę z okazji Dnia Chłopca.
To właśnie połączenie muzyki i ruchu pozwolą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.
Czytaj dalej
logo

Zajęcia Ruchowe dla osób dorosłych

2019-09-30 Sandomierz, ul. Koseły 3a

Zajęcia Ruchowe dla Dorosłych z instruktorem - zapraszamy na zajęcia przygotowane przez instruktora - w celu poprawienia swojej kondycji oraz zdrowia.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Częstochowa, ul. Jagiellońska 37

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness


Czytaj dalej
logo

Piłka Nożna dla wszystkich - gry zespołowe dla dorosłych

2019-09-30 Sandomierz, ul. Koseły 3a

Gry zespołowe w piłkę nożna - aktywna forma spędzania czasu wolnego.

Czytaj dalej
logo

Misja Aktywna Kobieta

2019-09-30 Sandomierz, ul. Koseły 3a

Aktywna forma spędzania czasu wolnego, przeznaczona dla Kobiet w Siłowni Rekreacyjnej w Sandomierzu.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w Xtreme Fitness Gyms

2019-09-23 - 2019-09-30 Szczytno, ul. B.Chrobrego 1

DZIEŃ I
Konsultacje treneskie + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje trenerskie + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć…

Czytaj dalej
logo

Europejski tydzień sportu w Xtreme Fitness Ostrowiec Świętokrzyski

2019-09-23 - 2019-09-30 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Aleja 3 Maja 17

Szkolenie z trenerami dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni".
Konsultacje dietetyczne i treningowe.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Tarnów, ul. Błonie 2

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w Xtreme Fitness Gyms

2019-09-23 - 2019-09-30 Pawłowice, ul. Wojska Polskiego 22

DZIEŃ I
Konsultacje trenerskie + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje trenerskie + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - Pierwszy raz na siłowni; (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Czytaj dalej
logo

Jesteśmy aktywni

2019-09-23 - 2019-09-30 Choczewo, ul. Szkolna 2

Nauczyciele wychowania fizycznego w Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Choczewie zachęcają uczniów oraz nauczycieli do włączenia się w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS), który odbędzie się w dniach od 23 do 30 września 2019r. Na zajęciach wychowania fizycznego, uczniowie będą rywalizować w różnych dyscyplinach.
Na ten tydzień zaplanowane zostały następujące wydarzenia sportowe:
poniedziałek –…

Czytaj dalej
logo

Turniej piłki nożnej w Zespole Szkół im. Karola Libelta w Gołańczy

2019-09-25 - 2019-09-30 Gołańcz, ul. Poprzeczna

W dniach od 25-30 września 2019 r. przeprowadzony zostanie Turniej piłki nożnej, w którym udział wezmą uczniowie Zespołu Szkół im. Karola Libelta w Gołańczy.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Dąbrowa Tarnowska, ul. Graniczna 5

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w Sp 115

2019-09-25 - 2019-09-30 Warszawa, ul. Okrężna 80

Promocja i zachęcenie uczniów naszej szkoły do aktywności fizycznej poprzez poranną gimnastykę dla najmłodszych, wspólny bieg lub marszobieg klasom starszym, przygotowanie zabaw na sali gimnastycznej klasom 1-3.

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu w naszej szkole

2019-09-23 - 2019-09-30 BOCHNIA, ul. Pogwizdów 26

Aktywne przerwy podczas, których odbędą się konkursy rzutów do kosza, żonglerki, skoków na skakance oraz zumba.
Dodatkowo we wtorek odbędzie się wycieczka rowerowa a w czwartek dla naszych przedszkolaków odbędą się zajęcia sportowe.
Przez cały tydzień wszyscy uczniowie mogą wziąć udział również w biegu w godzinach pozalekcyjnych, a dystans pokonany przez klasę będzie…

Czytaj dalej
logo

Sport dla wszystkich

2019-09-23 - 2019-09-30 Łuczywno, ul. Łuczywno 4

W ciągu 7 dni będę chciała z pomocą koleżanek promować aktywność fizyczną. W przedszkolu oraz w kl. I i III będą to zabawy i gry ruchowe, przygotowanie zdrowego posiłku. W klasach starszych gry sportowe, bieg, nordic walking wokół jeziora poza terenem szkolnym, wykonanie zdrowego posiłku. Dodatkowo w każdy dzień chętni uczniowie przeprowadzą rozgrzewki dla całej…

Czytaj dalej
logo

Być sportowcem

2019-09-23 - 2019-09-30 Olsztyn, ul. ul. Siewna 97

Podczas całego tygodnia w Przedszkolu odbywać się będą zajęcia tematycznie związane ze sportem- dzieci poznają różne dyscypliny sportowe, a w niektórych będą mogły sprawdzić się same. Zostanie rozegrany m.in. mecz piłki nożnej, gimnastyka na świeżym powietrzu, bieg z przeszkodami.

Czytaj dalej
logo

Rejonowy Turniej Unihokeja Chłopców Szkół Podstawowych

2019-09-30 Przykona, ul. Szkolna 6

Udział 5-ciu-6 drużyn w turnieju regionalnym, w którym będą rywalizować chłopcy ze szkoły podstawowej. Rywalizacja w systemie "każdy z każdym". Najlepsze zespoły otrzymają nagrody i puchary oraz medale. Wyłoniona zostanie najlepsza szóstka turnieju: "All Stars".

Czytaj dalej
logo

Snajperiada

2019-09-23 - 2019-09-30 Łaskarzew, ul. Sośninka 85a

Przez cały tydzień zapewnimy dzieciom w wieku 4-15 lat możliwość aktywnego spędzania czasu na obiektach sportowych Gminy Łaskarzew. Będzie to prawdziwa olimpiada, gdzie uczestnicy rywalizować będą w kilkudziesięciu konkurencjach. Nie zabraknie też gier i zabaw, które uświetnią to wydarzenie. Chcemy BEACTIVE!!!

Czytaj dalej
logo

Sportowe Świętokrzyskie – Europejski Tydzień Sportu 2019 r.

2019-09-23 - 2019-09-30 Kielce, ul. al. IX Wieków Kielc 3

Kuratorium Oświaty w Kielcach od wielu lat promuje i wspiera aktywność prozdrowotną i sportową wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkół i placówek oświatowych z terenu województwa świętokrzyskiego. W nadchodzącym roku szkolnym 2019/20, włączając się w Europejski Tydzień Sportu, zaplanowano serię wydarzeń sportowych, które odbędą się przy udziale placówek z naszego województwa.
W dniach…

Czytaj dalej
logo

Jstem aktywny=Jestem zdrowy

2019-09-23 - 2019-09-30 Kostrzyn nad Odrą, ul. Czereśniowa 1

Już po raz kolejny hasło przewodnie "Jestem aktywny=Jestem zdrowy" towarzyszyło będzie przedszkolakom z Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników w Kostrzynie nad Odrą podczas uczestnictwa w Europejskim Tygodniu Sportu 2019. W ramach ETS zaproponowane zostaną dzieciom gry i zabawy zespołowe, wyścigi rzędów, zabawy z chustą animacyjną, przedszkolne biegi - Biegam, bo lubię!, Zumba na…

Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Jasło, ul. PCK 2

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
logo

Europejski Tydzień Sportu

2019-09-23 - 2019-09-30 Nowy Sącz, ul. Zamenhofa 6

DZIEŃ I
Konsultacje + Treningi personalne

DZIEŃ II
Konsultacje + Konsultacje dietetyczne

DZIEŃ III
Szkolenie z trenerami, dla osób, które pierwszy raz są na siłowni - "Pierwszy raz na siłowni" (obowiązują zapisy)

DZIEŃ IV
Maraton zajęć fitness

DZIEŃ V
Czytaj dalej
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +