europejski tydzień sportu

Czas na aktywność, czas na #BeActive

Strefa Aktywności ETS 2019
logo

PGE Skra Plaża Open


2019-09-25 Bełchatów

Adres: Dąbrowskiego, 11, 97-400 Bełchatów
Organizator:Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów Spółka Akcyjna„PGE Skra Plaża Open” to wydarzenie, którego organizatorem jest Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S.A. Turniej obejmuje swoim zasięgiem teren całego kraju, dzięki czemu wydarzenie to zgromadzi wielu sympatyków oraz kibiców piłki siatkowej z całej Polski.

Rozgrywki odbędą się 25 września 2019 roku na trzech boiskach do siatkówki plażowej znajdującej się na terenie kompleksu boisk typu Orlik przy Publicznym Gimnazjum Nr 4.

Turniej zostanie rozegrany w jednej kategorii – drużyny męskie i żeńskie dwuosobowe, 20 par męskich (40 uczestników) oraz 20 par damskich (40 uczestników) łącznie 80 uczestników z całej Polski. Przepisy gry ustalone są zgodnie z polską wersją „Oficjalnych Przepisów Gry w Siatkówkę Plażową 2013-2016” wydaną przez PZPS, zgodną z międzynarodowymi przepisami gry w siatkówkę plażową, z uwzględnieniem zmian podanych przez Organizatora.


Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +