europejski tydzień sportu

Czas na aktywność, czas na #BeActive

Strefa Aktywności ETS 2019
logo

Ruch i relaks wprowadź w życie będziesz czuł się znakomicie


2019-09-23-2019-09-27

Adres: Świętopełka 1, 89-600 Chojnice
Organizator:Powiatowa Bursa dla Młodzieży SzkolnejW terminie 23-27 września 2019 roku w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu podopiecznym bursy każdego dnia zostanie zaoferowana duża dawka ruchu i relaksu. Odbędą się następujące przedsięwzięcia: turniej piłki siatkowej, turniej piłki nożnej, rozgrywki w darta, boule i tenisa stołowego. Ponadto odbędą się zajęcia typowo edukacyjne powiązane z praktyką, z zakresu dobrego odżywiania się i efektywnego spędzania czasu wolnego oraz relaksacji i radzenia sobie ze stresem.
Wychowankom zostaną zaproponowane dodatkowe formy aktywności fizycznej, których realizacja będzie możliwa we współpracy z partnerami, poprzez współpracę z Medyczno-Społecznym Zespołem Szkół Policealnych w Chojnicach. Wychowankowie zostaną zaproszeni do zajęć ruchowych typu aerobik. Partnerstwo z Centrum Park Wodny w Chojnicach da możliwość skorzystania z basenu przez 30 wychowanków. Kolejny partner to Fitness Club KaNaMa. Ta współpraca pozwoli na udział trzech grup dziesięcioosobowych w zajęciach treningu funkcjonalnego, cyklingu i na siłowni.


Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +