europejski tydzień sportu

Czas na aktywność, czas na #BeActive

Zgłoś wydarzenie
logo

Rozbiegane Dzieci Wołomin


2019-09-25 Stare Lipiny

Adres: Aleja Niepodległości, 57, 05-200 Stare Lipiny
Organizator:Zabiegany WołominRozbiegane Dzieciaki Wołomin – trening lekkoatletyczny da dzieci w wieku 6-12 lat z wykorzystaniem niskich płotków lekkoatletycznych oraz drabinek celem wprowadzenia dzieci w podstawy treningu lekkoatletycznego oraz promocji biegania.
Miejsce: środa 25.09.2019 lub sobota 28.09.2019 r., bieżnia i Orlik ul. Kazimierza Wielkiego 1, 05-200 Wołomin.
Godz. 18-20.
Trening z płotkami buduje koordynację i siłę mięśni oraz poprawia technikę biegu. Trening zostanie przeprowadzony przez Kamil Krauze - Multimedalistę Mistrzostw Polski w biegach na dystansach średnich i długich. Absolwenta studiów dziennych, stacjonarnych AWF’u w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł trenera lekkoatletyki.
Trening rozpocznie się rozgrzewką: marszobiegiem, zabawami biegowymi (m.in. berek), następnie odbędzie się trening zasadniczy: z wykorzystaniem płotków. Po treningu- schłodzenie połączone z rozciąganiem.

Równocześnie dla najmłodszych uczestników treningu zostaną równocześnie przeprowadzane zabawy biegowo ruchowe wraz z rodzicami w formie zabaw i konkursów.

W czasie treningu dzieciom zostaną zapewnione napoje i zdrowe przekąski.


Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +