europejski tydzień sportu

Czas na aktywność, czas na #BeActive

Zgłoś wydarzenie
logo

XVII Grand Prix Chrzanowa w biegu na orientację


2019-09-25 Chrzanów

Adres: Kościuszki 3, 32-500 Chrzanów
Organizator:Klub Sportowy25-go września 2019 r. na terenie Osiedla Młodości w Chrzanowie odbędzie się ostatni etap całorocznego cyklu XVII Grand Prix Chrzanowa w biegu na orientację.
Celem imprezy jest promocja aktywnego stylu życia wśród mieszkańców Ziemi Chrzanowskiej, a szczególnie wśród dzieci i młodzieży.
Centrum zawodów mieścić się będzie na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 w Chrzanowie. Start pierwszych zawodników o godzinie 16:30.
Zawody polegają na pokonaniu w terenie w jak najkrótszym czasie trasy wyznaczonej na mapie kolejnymi punktami kontrolnymi.
Zawodnicy startują indywidualnie w poszczególnych kategoriach wiekowych (K-10, K-12, K-14, K-16+, M-10, M-12, M-14, M-16+, Open, Rodzinna).
Zgłoszenia przyjmowane są przed zawodami, a także w biurze zawodów przed startem.
Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych także nagrody. Zwycięzcy całego cyklu otrzymają puchary ufundowane przez Gminę Chrzanów.
Dla wszystkich uczestników zapewniamy na mecie napoje i drobny poczęstunek.


Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +