europejski tydzień sportu

Czas na aktywność, czas na #BeActive

Strefa Aktywności ETS 2019
logo

Czwartki lekkoatletyczne w Bojanie


2019-09-26 Bojano

Adres: Józefa Wybickiego 38, 84-207 Bojano
Organizator:Kaszubski Klub Sportowy SFORA



Czwartki Lekkoatletyczne w Bojanie to zawody lekkoatletyczne dla dzieci w wieku 11, 12, i 13 lat. Bojano jest jednym z wielu miejsc w Polsce, w których odbywają się zawody „czwartkowe”. Medaliści klasyfikacji generalnej z Bojana uzyskają prawo do startu w finale ogólnopolskim, dlatego nasze zawody odbywają się zgodnie z regulaminem „Czwartków lekkoatletycznych” dostępnym na stronie organizatora całego cyklu www.czwartki.pl Ogólnopolski Finał Grand Prix organizowany jest co roku w czerwcu.
„Czwartki” w Bojanie odbywają się na boisku przy hali sportowej, na ulicy Wybickiego 38. Startujemy zawsze o godzinie 17:00, zapisać się na nasze zawody można poprzez serwis zapisy.info. Możliwe jest także zapisanie się przed zawodami, ale zdecydowanie wolimy rejestrację online. Uprzejmie prosimy zawodników, aby nie zwlekali do ostatniej chwili z przybyciem na stadion.
Do udziału w zawodach niezbędna jest pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów, odpowiedni druk znajdziecie zawsze w biurze zawodów przed każdymi zawodami.
Udział w zawodach jest oczywiście bezpłatny.
„Czwartki Lekkoatletyczne w Bojanie” ruszyły po raz pierwszy na wiosnę 2019 roku, dzięki grupie zapaleńców, nieformalnemu stowarzyszeniu Bojano Biega, wolontariuszy ze szkolnego koła wolontariatu, a także dzięki przychylności i wsparciu lokalnych władz samorządowych.


Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +