europejski tydzień sportu

Czas na aktywność, czas na #BeActive

logo

Meeting Lekkoatletyczny dla dzieci


2020-09-24 PIŁA

Adres: Żeromskiego 90, 64-920 PIŁA
Organizator:Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w PileMeeting Lekkoatletyczny dla dzieci
Meeting lekkoatletyczny dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat. Dzieci startują na stadionie lekkoatletycznym w Pile w dwóch konkurencjach - jednej biegowej i jednej technicznej - do wyboru (skok wzwyż, skok w dal, rzut piłką palantową, biegi: 60, 300, 600 i 1000 m). Meetingi obsługiwane przez kadrę sędziów związkowych la. Spełnione zostana wymogi sanitarne GIS. Planowany jest meeting 24 września 2020r w godz. od 15.30 do 17.30. W meetingu uczestniczyło będzie ok. 100 osób. Będzie prowadzony system ewidencji i wyników dla każdego startującego w danej konkurencji i kategorii wiekowej. Każdy startujący otrzyma okolicznościowy dyplom z logo # BEACTIVE i gadżety. Zaproszone do udziału w meetingu dzieci będą z ok. 12 miejscowości z powiatów: pilskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, wałeckiego i złotowskiego.
Na zawody zapraszamy dzieci z ich opiekunami, rodzicami, dziadkami i młodszym rodzeństwem, którzy będą kibicowali swoim najbliższym.


Europejski Tydzień Sportu to cykliczna impreza, która inspiruje do wszelkiego rodzaju
twórczych, sportowych działań w różnych krajach. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają
się w Polsce w tym roku.
logo MSIT logo MSIT
#beactive europejski tydzien sportu Ministerstwo sportu i turystyki projekt współfinansowany w ramach programu Uni Europejskiej Erasmus +